کد خبر: ٧٠٩١٦/ ١١:٢٦ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 904
چاپ
ارسال به دوست
ترجمه و انتشار کتاب سیستم ایمنی بدن ما، در مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی
مرکز تحقیقات ایمونولوژی با همکاری بنیاد حمایت از بیماران نقص ایمنی(IDF)، کتاب سیستم ایمنی بدن ما را برای کودکان ترجمه و چاپ کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی کتاب سیستم ایمنی بدن ما، نوشته سارا لبین و چاپ بنیاد حمایت از بیماران نقص ایمنی (Immune Deficiency Foundation)  توسط دکتر مریم ایازی پزشک پژوهشگر مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی، به زبان فارسی ترجمه و با همیاری کرسی یونسکو در آموزش سلامت منتشر شده است.
 دکتر مریم ایازی مترجم این کتاب گفت: اين كتاب با بياني ساده پنجره اي به سوي دنياي سيستم ايمني بدن ما باز مي كند و درباره بیماری های نقص ايمني اوليه و روش هاي درمان آن به صورت ملموس و كاربردي شرح مي دهد. وی افزود: این کتاب برای کودکان تهیه شده است اما کلیه گروه های سنی می توانند از آن بهره ببرند.
پژوهشگر مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی گفت: بنیاد حمایت از بیماران  نقص ایمنی (IDF) در ادامه همکاری های خود با مركز تحقيقات ايمونولوژي، آسم،آلرژي اين كتاب را براي ترجمه به فارسي در اختيار این مرکز قرار داد.
او بیان کرد: ترجمه این کتاب با نظارت علمی دکتر زهرا پورپاک پزشک و متخصص ایمونولوژی و معاون مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی و دکتر هما صدری، متخصص ایمونولوژی و آلرژی بالینی انجام شده  است.


لینک PDF کتاب سیستم ایمنی بدن ما 

خبر:واحدی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد