کد خبر: ٧٠٩٧٧/ ٢١:١٥ - يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 3055
چاپ
ارسال به دوست
مراسم افتتاحیه بخش NICU بیمارستان بهارلو با حضور رییس دانشگاه برگزار شد
با حضور دکتر جعفریان، رئیس دانشگاه بخش NICU بیمارستان بهارلو افتتاح شد.

گالری عکس 1

گالری عکس 2

دکتر جعفریان، رییس دانشگاه روز یکشنبه 2 مهر 1396 به همراه دکتر توکلی معاون توسعه، دکتر علی پور معاون درمان و دکتر موسوی موحدی رییس بیمارستان بهارلو بخش NICU   بیمارستان را افتتاح کرد.
دکتر جعفریان در حاشیه این مراسم گفت: بخش NICU بیمارستان بهارلو امروز از نظر فیزیکی تکمیل و آماده بهره برداری است و فقط لازم است نیروی انسانی آن تکمیل شود. با افتتاح این بخش هشت تخت ویژه نوزادان به این بیمارستان اضافه می شود و با توجه به این که بیمارستان بهارلو حدود 600 زایمان در ماه دارد طبعا تعدادی از آن ها امکانات NICU نیاز پیدا خواهند کرد. در واقع با ساختاری که اینجا ایجاد شده تمامی خدمات زنان و نوزادان در یک محدوده قرار گرفته و دسترسی معقول و خوبی است.
رییس دانشگاه با بیان این که این اقدمات با همکاری مسئولان بیمارستان، دفتر فنی و واحدهای ستادی دانشگاه ( معاونت های توسعه و درمان) به انجام رسیده است در خصوص چگونگی تامین منابع این اقدامات توضیح داد: تجهیزات این پروژه ها از محل وزارت بهداشت در قالب تفاهم نامه های مشخص و منابع مالی بابت ساخت پروژه از محل منابع دانشگاه و بیمارستان تامین شده است.
دکتر جعفریان با اعلام این نکته که محدودیت فضای فیزیکی و بستری در دانشگاه علوم پزشکی تهران جدی است افزود: با توجه به صحبت وزیر محترم بهداشت " که برای سلامت تهران باید فکرهای ویژه ای کرد"، امیدواریم عملا این اتفاق بیافتد و برای ایجاد زیر ساخت های لازم بتوانیم حرکت بزرگی انجام دهیم.
دکتر توکلی معاون توسعه دانشگاه نیز در این خصوص گفت: انشالله تا یکی دو هفته آینده نیروی انسانی هم تامین و بخش NICU بیمارستان بهارلو آماده بیمارگیری می شود.
در این مراسم از بخش های MRI، آزمایشگاه، سی تی اسکن و آنژیوگرافی که توسط سرمایه گذار در حال ساخت و تجهیز است بازدید شد.
توضیح اینکه در این مراسم همکاران دفتر فنی دانشگاه و جمعی از مسئولین بیمارستان امیر اعلم نیز حضور داشتند.
خبر: باهو
عکس: جمشید ربیعی/بهاره جفائی/محمد منافی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • افتتحایه بخش NICU بیمارستان بهارلو
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد