کد خبر: ٧١٣٦٥/ ١٢:٠٠ - پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 322
چاپ
ارسال به دوست
اجرای پانزدهمین مرحله از طرح جهادی دستهای مهربان در شهرستان اسلامشهر
در پانزدهمین طرح جهادی دست‌های مهربان بیش از 330 بیمار به‌صورت رایگان ویزیت شدند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، دکتر عباس امیر احمدی، معاون شبکه گفت: همزمان با اجرای طرح دست‌های مهربان در تمام مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران، این مرحله از طرح پنجشنبه 20 مهر 96 با حضور داوطلبانه پزشکان متخصص اطفال، زنان، داخلی، قلب، گوش و حلق و بینی، چشم، روان‌پزشکی، پرستاران و اعضای تیم سلامت در مرکز خدمات جامع سلامت باغ فیض به اجرا درآمد.
دکتر امیر احمدی گفت: در طرح دست‌های مهربان، بیماران قبل از اجرای طرح ابتدا توسط پزشک عمومی مراکز مجری ویزیت و در صورت نیاز به ویزیت تخصصی به متخصص ارجاع داده می‌شوند؛ همچنین افرادی که به بستری و انجام خدمات پاراکلینیک نیاز داشته باشند، به سطح سوم ارائه خدمت ارجاع داده می‌شوند و مراقبت‌های انجام‌شده برای ایشان پیگیری و ثبت می‌شود.
وی در پایان افزود: دکتر شباب مدیر درمان معاونت درمان دانشگاه در این مرکز از روند اجرای ویزیت رایگان بازدید کرد و با پزشکان و بیماران این مرکز در خصوص کمبودها و مشکلات بهداشتی موجود صحبت کرد.
توضیح اینکه که در این مرحله از طرح دست‌های مهربان، بیش از 330 تن از مراجعین، توسط پزشکان ویزیت شدند و همچنین در موارد موردنیاز، به آنان خدمات پرستاری شامل نوار قلب، گرفتن فشارخون و تزریقات ارائه شد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • طرح جهادی دست های مهربان
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد