کد خبر: ٧١٤٨٨/ ١٠:٢٦ - سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1384
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان, گروه خبری RSS
بانویی که با لبخند آمد و با خود دنیایی از مهر و لبخند را به معاونت درمان آورد
خداحافظی دکتر علی پور در جلسه شورای مدیران معاونت درمان دانشگاه
جلسه شورای مدیران معاونت درمان با آخرین حضور دکتر علی پور به‌عنوان معاون درمان دانشگاه برگزار شد.

گالری عکس

 صبح روز سه‌شنبه 25 مهر 1396 با حضور مدیران و مسئولان واحدهای معاونت درمان، جلسه شورای مدیران با آخرین حضور دکتر علی پور در سمت معاون درمان برگزار شد.
معاون درمان دانشگاه در این جلسه با معرفی دکتر مهدی رضایی به‌عنوان معاون درمان جدید، با مدیران و مسئولان این معاونت خداحافظی کرد.
وی ضمن تشکر از همکاری مدیران و کارشناسان معاونت درمان در طول مدت مسئولیتشان در سمت معاون درمان گفت: وقتی آمدم از ا ین سطح کارشناسی در میان همکاران معاونت درمان تعجب کردم و حیف است که این پتانسیل بالا از بیرون دیده نشود. خوشبختانه بازخوردهای خوبی از فعالیت‌های انجام‌شده واحدها در طول این مدت داشتم. البته گرچه اندکی از کارها باوجود تمام تلاشی که کردم ناتمام مانده، ولی به لحاظ کیفیت خیلی خوب پیش رفته است که امیدوارم بتوانیم طی این چند روز با همکاری واحدها به سرانجام برسانیم.
دکتر علی پور همچنین از مدیران و مسئولان واحدها خواست تا بعدازاین هم از بازخوردهای منفی و مثبت اقدامات صورت گرفته در طول دوره معاونتشان را به ایشان اطلاع بدهند.
دکتر شباب مدیر درمان نیز به نمایندگی از همکاران معاونت درمان از زحمات دکتر علی پور تشکر کرد و گفت: با آمدن دکتر علی پور به این معاونت پویایی مشهودی ایجاد شد و حرکت‌های مثبت روبه‌جلوی زیادی برداشته شد؛ و از سویی به دلیل نگاه خاص دکتر علی پور به مدیریت مشارکتی، خوشبختانه این مسئله به تمام واحدها رخنه کرد و سبب شد تا تمامی تصمیم‌گیری‌ها با مشارکت واحدهای مختلف صورت گیرد. نکته‌ای دوست داشتم همه همکاران بدانند این بود که باوجود همه محدودیت‌های مالی زیادی که در طول مدت معاونت دکتر علی پور داشتیم خیلی سعی شد تا رضایتمندی نسبی همکاران ایجاد شود.
عکس و خبر: باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/07/25 11:21
0
0
خانم دكتر علي پور عزيز و مهربون حيف از رفتن شما شما از بهترين ها بوده و هستيد اجرتون با خدا ان شالله هميشه موفق و سلامت باشيد دوست داشتني ترين معاون درمان دنيا كارشناس شما در معاونت درمان
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد