کد خبر: ٧١٦٠١/ ١١:٣٩ - شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 383
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
برگزاری کلاس آموزشی سلامت روان در محیط کار مرکز ابوذر
واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد مرکز ابوذر مرکز بهداشت جنوب کلاس آموزشی سلامت روان در محیط کار را در هفته سلامت روان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومي مرکز بهداشت جنوب تهران، کلاس آموزشی سلامت روان در محیط کار به مناسبت هفته سلامت روان و شعار جهانی سلامت روان در محیط کار روز سه‌شنبه 25 مهر 96 برای کارکنان و دبیران مدرسه امید انقلاب واقع در منطقه 17 آموزش‌وپرورش برگزار شد.
سمیه سکندری، کارشناس سلامت روان مرکز ابوذر به معنی سلامت روان در محیط کار که شامل پیشگیری از پیدایش مشکلات روانی در کارکنان و سالم‌سازی فضای روانی کاراست اشاره کرد و افزود: با شناسایی، ارزیابی و کنترل عوامل زیان‌آور در محیط کار در ایجاد جو صمیمی، همدلی، صداقت، همکاری و احترام متقابل، شناسایی استعدادهای بالقوه کارکنان برای کاهش استرس و ارتقا سلامت روان در محیط کار تلاش کنیم.
همچنین به عوامل مؤثر بر ایجاد استرس در محیط کار اشاره شد و در پایان به راهکارهای پیشگیرانه مانند مدیریت زمان و برنامه‌ریزی روزانه، آموزش رفتار قاطعانه و نه گفتن، آموزش حل مسئله، استفاده از رنگ‌های شاد در محیط کار، فعالیت‌های ورزشی در برنامه روزانه، استفاده از مرخصی و استفاده از تعطیلات ورا برای کنترل استرس شغلی اشاره کرد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد