کد خبر: ٧٢٠٦٧/ ١٥:٥٤ - دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 3633
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
عیادت رییس دانشگاه از دکتر محمدباقر اسلامی استاد پیشکسوت دانشگاه
دکتر کریمی رییس دانشگاه، با حضور در مرکز قلب تهران، از نزدیک در جریان روند درمان دکتر اسلامی استاد پیشکسوت ایمونولوژی دانشگاه قرار گرفت.

دکتر کریمی ضمن عیادت از دکتر اسلامی، دستورات لازم را برای رسیدگی به وضعیت ایشان صادر کرد.
دکتر اسلامی حدود دو هفته پیش به دلیل عارضه قلبی در مرکز قلب تهران بستری شد و پس از انجام عمل جراحی قلب باز در بخش ICU تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد.
این استاد پیشکسوت دانشگاه، در سال 1315 در اصفهان متولد شد و دکترای ایمونولوژی خود را از انگلستان دریافت  و پس از بازگشت به کشور در بخش پاتوبیولوژی دانشکده بهداشت فعالیت خود را آغاز کرد.
وی سال‌ها به‌عنوان مدیر گروه پاتوبیولوژی، معاون پژوهشی دانشگاه، عضو شورای عالی سازمان انتقال خون ایران، رئیس انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران و بسیاری از مسئولیت‌ها و مناصب دیگر به میهن خود خدمت کرده است.
خبرنگار: سمیرا کرمی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/08/17 22:36
0
0
امیدوارم جامعه قدر شناس این انسان های والاباشد .این اساتید گمنام هستند وهیچ مقامی به فکر اینها نیست وهزینه سنگین درمان بیمارستان بدوش خانواده های انان است وحتی بیمه درمانی خوبی هم ندارند.
کاربر مهمان
1396/08/17 13:59
0
0
از خداوند سلامتی و بهبودی هر چه سریعتر حال استاد دکتر اسلامی عزیز را خواستارم.
کاربر مهمان
1396/08/17 8:43
0
0
سلام ّیا ارزوی شفای عاجل برای استاد اسلامی. ایشان از نسلی هستند که فقط معلمی وارد دانشگاه شدند. آرامش و تواضع ایشان بی نظیر است. انشالله بزودی استاد را در دانشگاه زیارت کنیم. َشاهین آخوندزاده
کاربر مهمان
1396/08/17 3:53
0
0
دکتر اسلامی متولد خوانسار میباشد که پس از 18 سال تحصیل در انگلستان، در سالهای آغاز انقلاب و جنگ تحمیلی به ایران بازگشت. برای این مرد وطن دوست آرزوی سلامت و بهبود دارم.
کاربر مهمان
1396/08/16 12:45
0
0
دکترکریمی عزیز با این قبیل اقدامات خود اثبات نمودند قرار است منبعد عقل و تدبیر بر امور دانشگاه حکمفرما گردد خدا قوت رزمنده دیروز و رییس دانشگاه امروز
کاربر مهمان
1396/08/16 0:4
0
0
از این اقدام ارزشمند ریاست محترم دانشگاه و دقت نظر ایشان که در میان مشغله سنگین خود از این اقدامات انسانی و اخلاقی غافل نیستند، تشکر و قدردانی می کنم. خدا حافظ و حامی ایشان باشد.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد