کد خبر: ٧٢١٧٦/ ١٠:٢٣ - يکشنبه ٢١ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2986
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
معاون توسعه دانشگاه خبر از پرداخت کارانه پزشکان داد
دکتر محمود بیگلر از پرداخت کارانه بهمن‌ماه پزشکان به همراه کمک‌هزینه رزیدنت‌ها خبر داد.

به گزارش مدیریت امور مالی دانشگاه، دکتر محمود بیگلر معاون توسعه دانشگاه بابیان اینکه امروز کارانه بهمن‌ماه پزشکان به همراه متمم کمک‌هزینه رزیدنت‌ها پرداخت می‌شود از قول مساعد خود برای پرداخت کارانه کارکنان در پایان ماه جاری خبر داد و گفت: با عنایت به تأخیر در دریافت مطالباتمان و پیرو آن وقفه در پرداخت‌های کارانه درصدد هستیم به‌محض دریافت حداقل مطالبات از سازمان‌های بیمه‌گر، پرداخت کارانه پزشکان و کارکنان را در الویت قرار دهیم.
معاون توسعه دانشگاه گفت: اعتقاد راسخ داریم که پرسنل خدوم دانشگاه اعم از اعضاء هیئت‌علمی، پزشکان و کارکنان از سرمایه‌های اصلی دانشگاه بوده و به‌عنوان موتور محرکه دانشگاه هستند. دکتر بیگلر در پایان بابیان اینکه حساسیت رییس محترم دانشگاه در پرداخت منظم کارانه از اصولی است که این معاونت آن را سرلوحه کار خود قرار داده است ابراز امیدواری کرد تا با بهبود شرایط و دریافت مطالبات بتوانیم روند پرداخت مطالبات کارکنان را تسریع کنیم.
خبر:رقیه باقرزاده

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/08/23 12:21
0
0
سلام دکتر بیگلر عزیز با امدن شما ما برای کار کردن انگیزه ای دوباره گرفتیم از اینکه مطالبات را در اسرع وقت پیگیری میکنید از شما سپاسگذاریم.و از خداوند سلامتی را برای شما آرزومندیم.
کاربر مهمان
1396/08/23 7:58
0
0
باسلام وتشکر اززحمات آقای دکتر ماپرسنل قدیمی بیمارستان یاس از شما خواهش میکنیم که برنامه ای اخذ شود که کارانه ما باافرادی که تازه استخدام وقراردادی هسنتند تفاوتی قایل باشند.
کاربر مهمان
1396/08/22 13:0
0
1
با سلام و تشکر از پیگیری پرداخت کارانه ها . متاسفانه با توجه به اینکه داروسازان رسمی در این دانشگاه در اقلیت هستند و قانون پرداخت عملکردی برای آنان اشتباه تفسیر و پرداخت میشود اینجانب بعد از 23 سال سابقه و دارا بودن پست رئیس داروخانه و تنها داروساز بستری این مرکز 300 تختی این ماه مبلغ کارانه معادل سال 92 دریافت نمودم. که کاملا نا امید از ادامه کار شدم خواهشمندم رسیدگی فرمایید. دکتر پاکروان
کاربر مهمان
1396/08/22 11:20
1
0
باسلام پیام میگذاریم که ازتون تقاضا کنیم دنبال فوق العاده شغل 35 درصد کارکنان باشید . ولی متاسفانه گویا این پیام جزو مواردی است که باید سانسور بشه. چون قابل مشاهده نیست. این فقط یک تقاضاست از معاون محترم توسعه. خیلی ممنون
کاربر مهمان
1396/08/21 15:27
1
0
دکتر بیگلر عزیز...... ایول ...دمت گرم.... خیلی مردی طبری
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد