کد خبر: ٧٢٢٥٣/ ١١:١٨ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 446
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
کمیته سالم‌سازی فضای مجازی در شبکه شهرری تشکیل شد
این جلسه باهدف ایمن و سالم‌سازی فضای مجازی در شبکه بهداشت شهرستان ری و بررسی اقدامات اجرایی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، کمیته سالم‌سازی فضای مجازی در تاریخ دوشنبه بیست و دوم آبان ماه با حضور علیرضا طاهری زاده معاون شبکه، عباس رحیمی مسئول حراست، منصوره جمالی نسب و اعظم لباف مسئولین واحدتکریم ارباب‌رجوع، مهندس ابوذر تیموری مسئول واحد IT، سعیده شریفی و حسین حاج رضایی مسئول و کارشناس واحد روابط عمومی تشکیل شد.
ابتدا جمالی نسب کلیاتی در مورد جلسه بیان کرد. وی با اشاره به تأکید فرمانداری شهرستان ری در مورد سالم‌سازی فضای مجازی خواستار برنامه‌ریزی و تکمیل فعالیت‌های انجام‌شده تاکنون شد.
در ادامه طاهری زاده معاون شبکه، توجه به فضای مجازی و استفاده صحیح و ایمن از آن را یک اصل مهم دانست که باید در سازمان‌ها موردتوجه خاصی قرار گیرد.
در این جلسه مهندس تیموری مسئول واحد IT به‌تفصیل در مورد اقدامات انجام‌شده تاکنون صحبت کرد. محدود کردن دسترسی به سایت‌های غیردانشگاهی در مراکز و ستاد، پسورد گذاری برای همه سیستم‌ها، عدم دسترسی به فضاهای مجازی از طریق اینترنت دانشگاه و آموزش به مسئولین ستادی در مورد اهمیت جابه‌جایی ایمن اطلاعات از مهم‌ترین فعالیت‌هایی است که تاکنون انجام‌شده است.
مهندس تیموری در مورد عدم انتقال اطلاعات اداری از طریق فضاهای مجازی تأکید کرد و از همه حاضران خواست در این زمینه آموزش‌های لازم را به کارکنان بدهند.
در پایان حسین حاج رضایی کارشناس واحد روابط عمومی در مورد لزوم آموزش استفاده صحیح از فضاهای مجازی صحبت کرد و گفت: فضای مجازی یک امر غیرقابل‌انکار در زندگی امروزی است و باید با آموزش مداوم، راه‌های استفاده صحیح و درست از این امکانات را به همه بیاموزیم.
خبرنگار: سعیده شریفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد