کد خبر: ٧٢٢٦١/ ١٢:٠٧ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 676
چاپ
ارسال به دوست
مركز رشد استعدادهاي درخشان
اعلام اسامی دانشجویان مشمول سال تحصیلی 97-96 تسهیلات بنیاد نخبگان
اسامی دانشجویان مشمول استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 97-96 اعلام شد.

اسامی دانشجویان مشمول استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 97-96 اعلام شد. این اسامی تنها شامل دانشجویانی می باشد که بطور مستقیم و بدون بررسی پرونده شامل تسهیلات بنیاد ملی نخبگان می باشند. 
قابل ذکر است پرونده سایر دانشجویان در حال بررسی می باشد.
قابل توجه دانشجویانی که مشمول استفاده از جایزه های تحصیلی شده اند:
1- اعطای جوایز صرفا مطابق " شیوه نامه اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر" و براساس فرایندهای اجرایی مذکور در "راهنمای اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر(راجا)" صورت می پذیرد. از این رو آگاهی دقیق  دانشجویان برگزیده از مفاد راهنمای مذکور کمک شایانی به اجرای هرچه بهتر فرایند می نماید. 
شایان ذکر است این راهنما در بخش تسهیلات و حمایت  دانشجویان  "مقررات اعطای جایزه های تحصیلی در سال 97-96" راهنمای اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر برروی وبگاه Tehran.bmn.ir  قابل مشاهده است.  
 
2-  به دانشجویان مشمول یک کارت بانکی از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان اعطا می شود که مبالغ مربوط به جایزه های تحصیلی به آن واریز خواهد شد. (این کارت توسط بنیاد ملی نخبگان استان تهران به مشمولانی که در سالهای قبل از بنیاد نخبگان کارت بانکی دریافت نکرده اند تحویل داده می شود.)
3- دانشجویان مشمول حتما کارتابل خود را در سامانه ثریا چک کنند و در صورت فعال شدن قسمت " درخواست جایزه های تحصیلی" شروع فرایند را انتخاب کرده وپس از باز شدن تسهیلات می توانند تسهیلات مورد نظر را انتخاب و مدارک خود را بارگزاری نمایند.
دانشجویان باید حتما قبل از هر اقدامی " مقررات اعطای جایزه های تحصیلی در سال 97-96"  را کامل مطالعه نمایند.

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد