کد خبر: ٧٢٢٧٢/ ١٣:٥٤ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 524
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان
نشست مشترک اداره اعتبارات با مسئولین درآمد و ترخیص مراکز دولتی تابعه
با هماهنگی اداره اعتبارات معاونت درمان، نشست مشترکی با مسئولین درآمد و ترخیص بیمارستان هاي دولتی تابعه در معاونت درمان برگزار شد.

گالری عکس

این جلسه 22 آبان ماه در سالن اجتماعات معاونت درمان با حضور محمدخانی رییس و کارشناسان اداره اعتبارات معاونت درمان دانشگاه  و مسئولین درآمد و ترخیص مراکز دانشگاهی تابعه و با دستور جلسه مقایسه کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت ویرایش دوم و سوم و صورتحساب بیماران تکمیلی تشکیل شد.ابتدا ابتدا محمدخانی رییس اداره اعتبارات معاونت درمان دانشگاه مطالبی را در خصوص موارد مندرج در دستور جلسه مطرح کرد.در ادامه مسئولین مربوطه در مراکز منتخب ( امیراعلم، مرکز طبی کودکان و رازی) با توجه به تقسیم کار صورت گرفته و مکاتبه انجام شده فصول 6،3 ،1 از کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت را با مقایسه دو ویرایش اخیر (دوم و سوم) ارایه کردند. همچنین در خصوص کدهای حذف شده/تغییر یافته/جدید بحث و تبادل نظر شد.در پایان اختیار کارشناس اداره اعتبارات معاونت درمان دانشگاه، در خصوص صورتحساب های بیماران بیمه تکمیلی، نحوه تهیه پروتز برای بیماران بیمه تکمیلی و عدم ارجاع بیمار توضیحاتی داد.

عکس و خبر: باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد