کد خبر: ٧٢٣٦٨/ ١٦:٥٣ - شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 338
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
برگزاری سمینار اپتومتری اطفال در بیمارستان فارابی
سمینار یک روزه اپتومتری اطفال با حضور گسترده اساتید و کارشناسان اپتومتری دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز درمانی مختلف در بیمارستان فارابی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، سمینار اپتومتری اطفال روز جمعه ۲۶ آبان ۹۶ با حضور جمعی از اعضای هیئت علمی بیمارستان فارابی و اساتید و کارشناسان اپتومتری از دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز درمانی مختلف در سالن آمفی تئاتر پروفسور شمس این بیمارستان برگزار شد.
دکتر حامد قاسمی، عضو هیئت علمی گروه چشم پزشکی بیمارستان فارابی و رییس سمینار در مراسم افتتاحیه ضمن ابراز خشنودی از استقبال به عمل آمده از سمینار افزود: بیمارستان فارابی به عنوان قطب علمی چشم پزشکی کشور بسیار مفتخر است که دارای یک گروه اپتومتری بسیار قوی و با تجربه می باشد. امیدواریم مطالبی که در این سمینار ارائه می شود برای همکاران مفید باشد.
لیلا نوری، مسئول اپتومتری بیمارستان فارابی و دبیر علمی سمینار نیز از همکاری و حمایت های دکتر صدرالسادات، رییس بیمارستان فارابی در برگزاری این سمینار تشکر نمود و گفت: امیدواریم این سمینار بمطالب مفیدی را برای شرکت کنندگان به همراه داشته باشد. وی درادامه افزود: ما پذیرای انتقادات و پیشنهادات برای برگزاری بهتر و باکیفیت تر سمینارهای بعدی هستیم.
سمینار یک روزه اپتومتری اطفال در سه بخش برگزار شد و اساتید چشم پزشکی و اپتومتری به همراه کارشناسان این رشته آخرین مطالب را در زمینه روش های مختلف معاینات اطفال، عیوب انکساری، استرابیسم، کراتوکونوس و تنبلی چشم در اطفال، انتخاب فریم، عدسی و تجویز عینک، دید درمانی و جراحی رفراکتیو در اطفال ارائه و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.
خبر و عکس: قاضی میرسعید

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد