کد خبر: ٧٢٥٤٢/ ١١:٣١ - سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 768
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
وزارت بهداشت شبکه‌های اجتماعی معتبر در زمینه محتوا و آموزش طب ایرانی را معرفی کرد
دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌منظور پاسخگویی مناسب به نیاز مردم برای دریافت محتوای آموزشی مورد تائید حوزه طب ایرانی و مکمل و اطلاع از اخبار درست این حوزه، فعالیت محتوایی و آموزشی خود را در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد.

براساس اعلام دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، دو مقوله مهم افزایش اقبال عمومی از طب ایرانی و مکمل و گرایش عموم مردم به‌سوی انواع فضاهای مجازی و افزایش کاربران این حوزه به دلیل گستردگی و سهولت استفاده از آن‌ها در تلفن‌های همراه، دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت را بر آن داشت تا با حضور در این فضای پرمخاطب امروزی، ضمن ارائه محتوای آموزشی و اخبار درست از حوزه طب ایرانی و مکمل به عموم مردم، راه را بر سودجویانی که از این فضاها  برای رسیدن به اهداف منفعت طلبانه خود بهره می‌برند و روزبه‌روز بر تعداد مخاطبان خود می‌افزایند که نتیجه‌ای جز تهدید سلامت عمومی جامعه نخواهد داشت ببندد.
کانال تلگرام دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت از طریق آدرس https://telegram.me/daftartebeirani، کانال آپارات دفتر از طریق آدرس https://www.aparat.com/daftaretebeirani و صفحه اینستاگرام آن از طریق آدرس https://www.instagram.com/daftaretebeirani قابل دسترسی است.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد