کد خبر: ٧٢٥٥٤/ ١٨:١٨ - سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 6046
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
انتصاب دكتر سعیدرضا مهرپور به عنوان رئیس جدید بیمارستان شریعتی/ قدردانی رئیس دانشگاه از دکتر سروش
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در حکمی دکتر سعیدرضا مهرپور را به سمت رئیس بیمارستان شریعتی منصوب و در نامه ای از خدمات ارزشمند دکتر سروش، رئیس سابق این بیمارستان قدردانی کرد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقاي دكتر سعیدرضا مهرپور
دانشیار  محترم دانشگاه
با سلام و احترام
بیمارستان دکتر شریعتی با قدمت بيش از چهار دهه، یکی از پرافتخار‌ترين مراکز آموزشي، پژوهشي و درماني کشور است. اين مرکز آغازگر و مطلع آموزش بسياري از اقدامات نوین درماني براي اولين بار در کشور بوده است. همچنین این مرکز منشا بسياري از پژوهش های مهم بالینی بوده و بسیاری از دانش‌آموختگان اين چشمه جوشان علم و هنر پزشکي تاثیری کم نظیر در برخی تحولات مهم نظام سلامت در سراسر ایران عزیز داشته اند.
نظر به تعهد، تجربه و توانمندی‌هاي ارزشمند علمی و مديريتي، جنابعالي را به عنوان رئيس بيمارستان دکتر شریعتي منصوب مي‌نمايم.
انتظار مي‌رود ضمن پيشبرد امور جاري بر اساس ضوابط و مقررات نسبت به امور ذيل اهتمام ويژه مبذول فرماييد:
•    توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی مرکز و احساس آرامش و امنیت آنها همراه با افزایش بهره وری
•    جلب مشارکت اعضاي محترم هيأت علمي در تدوین و اجرای برنامه ها
•    تهیه و تکمیل طرح جامع مرکز به ویژه با اولویت احداث پارکینگ مناسب و مکفی و پرهیز از ساخت و سازهای جدید
•    ارتقاء کيفي خدمات با تأکيد بر رعايت اصول رفتار حرفه‌اي و کرامت بيمار
•    ارتقاء سطح آموزش و پژوهش متناسب با اهداف مرکز
•    تداوم جلب کمک خيرين براي اصلاح زيرساخت‌ها و ارائه خدمات بهتر
اميد مي‌رود با بهره‌گيري از حداکثر توان و درايت خود و با جلب مشارکت اعضاي محترم هيأت علمي، کارکنان دلسوز و فراگیران عزيز گامي بلند در ارتقاء کیفیت و توسعه خدمات آموزشي، پژوهشي و درماني برداشته شود.
بدون ترديد تمام عوامل ذيربط در بيمارستان دکتر شریعتي و دانشگاه، شما را در دستيابي به اهداف فوق ياري خواهند نمود. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئيس دانشگاه

در متن نامه قدردانی رئیس دانشگاه به دکتر سروش آمده است:

جناب آقاي دکتر احمدرضاسروش  
استاد محترم دانشگاه

با سلام و احترام
  مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیات علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکي تهران، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در طی دوره طولانی مسئولیت ریاست بيمارستان دکتر شریعتي که نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
 امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی های ارزنده شما استفاده نماید.    
دکتر عباسعلی کریمی
رئيس دانشگاه

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/11/23 22:51
0
0
وقتی خبر ریاست دکتر مهر پور و شنیدم واقعا از ته دل خوشحال شدم درود بر شرف این دکتر بزرگ‌و مهربان .ارزوی بهترینها رو براتون دارم .
کاربر مهمان
1396/09/12 16:55
0
0
آفرین به دکتر کریمی با این کار بجا و قابل تحسین انشالله شاهد تعویض سایر مدیران این بیمارستان هم باشیم که درین صورت تحول بسیاری حاصل میشه
کاربر مهمان
1396/09/08 16:44
0
0
باسلام واحترام آرزوي موفقيت وسربلندي برا ي جناب آقاي دكترسروش بزرگ مرد شايسته مديرومدبر انسان واقعي حامي وخادم قشر آسيب پذير داريم
کاربر مهمان
1396/09/08 12:28
0
0
با سلام به دکتر کریمی شجاع و با درایت انقدر مسئولین دانشگاه و بیمارستانها و دانشکده ها قدیمی بودن که خودمان باورمان شده بود بدون آنها این چرخ نمی چرخد ولی دکتر کریمی که به گمانمان خود از سن وتجربه بالای برخوردار است با قدیمها مدارا میکند و در کمال شجاعت و درایت در حال اقدام هستند و الحق نیروهای جوان و متدین و خوبی انتخاب کرده اند امیدوارم موفق باشند
کاربر مهمان
1396/09/08 10:1
0
0
افرین به این جوان گرایی! روسای دانشکده ها یادبگیرند. در دانشکده ها معمولا کسی سمت می گیرد که توان نواوری ندارد و اکثرا جوان نیستن!
پاسخ ها
کاربر مهمان
1396/09/08 16:19
با سلام. انشاء الله در سطوح مدیران نیز این تحول صورت پذیرد.

کاربر مهمان
1396/09/08 8:41
0
0
بیمارستان شریعتی نیاز به تغییر اساسی با طرز فکر جدید دارد که انشاا... محقق شود چرا که شایسته نیست بیمارستانی به این عظمت وجهه ی خوبی بین کارکنان و مردم نداشته باشد.
کاربر مهمان
1396/09/08 6:53
0
0
زحمات بزرگ مردی چون دکتر سروش در خدمت رسانی به بیماران بر کسی پوشیده نیست .از صمیم قلب برای دکتر سروش عزیز آرزوی سلامتی و موفقیت دارم . در انجام اعمال نیک، آن چه اهمیت دارد پذیرش اعمال توسط خداوند است چترروز
پاسخ ها
کاربر مهمان
1396/09/08 12:11
خدا را بر آن بنده بخشایش است که خلق از وجودش در آسایش است.

نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد