کد خبر: ٧٢٥٨٩/ ١٠:١١ - پنج شنبه ٩ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 4531
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر لادن کاشانی به عنوان رئیس جدید بيمارستان جامع بانوان آرش/ قدردانی رئیس دانشگاه از دکتر اشرف معینی
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در حکمی دکتر لادن کاشانی را به سمت رئیس بيمارستان جامع بانوان آرش منصوب و در نامه ای از خدمات ارزشمند دکتر اشرف معینی، رئیس سابق این بیمارستان قدردانی کرد.

در متن این حکم آمده است:

سرکار خانم دکتر لادن کاشانی
دانشیار  محترم دانشگاه

با سلام و احترام
      نزدیک به نیم قرن از آغاز فعالیت بیمارستان جامع بانوان آرش می گذرد و در این مدت، این مجموعه ارزشمند که با همت و نیت خیرخواهانه یک انسان نیکوکار احداث شده است، منشاء برکات زیادی در حوزه آموزش، پژوهش و ارائه خدمات خصوصا در حوزه تخصصی و فوق تخصصی بیماری های زنان و زایمان بوده است و به نوعی نماد این رشته در دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. نظر به تعهد، تجربه و توانمندی‌هاي ارزشمند علمی و مديريتي، سرکارعالی را به عنوان رئيس بيمارستان جامع بانوان آرش منصوب مي‌نمايم.
انتظار مي‌رود ضمن پيشبرد امور جاري بر اساس ضوابط و مقررات نسبت به امور ذيل اهتمام ويژه مبذول فرماييد:
•    توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی مرکز و احساس آرامش و امنیت آنها همراه با افزایش بهره وری
•    جلب مشارکت اعضاي محترم هيأت علمي در تدوین و اجرای برنامه ها
•    ارتقاء کيفي خدمات با تأکيد بر رعايت اصول رفتار حرفه‌اي و کرامت بيمار
•    ارتقاء سطح آموزش و پژوهش متناسب با اهداف مرکز
•    تداوم جلب کمک خيرين براي اصلاح زيرساخت‌ها و ارائه خدمات بهتر
اميد مي‌رود با بهره‌گيري از حداکثر توان و درايت خود و با جلب مشارکت اعضاي محترم هيأت علمي، کارکنان دلسوز و فراگیران عزيز گامي بلند در ارتقاء کیفیت و توسعه خدمات آموزشي، پژوهشي و درماني برداشته شود.
بدون ترديد تمام عوامل ذيربط در بيمارستان جامع بانوان آرش و دانشگاه، شما را در دستيابي به اهداف فوق ياري خواهند نمود. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئيس دانشگاه

در متن نامه قدردانی رئیس دانشگاه هم آمده است:

سرکار خانم دکتر اشرف معینی    
استاد محترم دانشگاه
با سلام و احترام
مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیات علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکي تهران، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش ها و خدمات ارزشمند سرکارعالی در طی دوره طولانی مسئولیت ریاست بيمارستان جامع بانوان آرش که نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی های ارزنده شما استفاده نماید.    
دکتر عباسعلی کریمی
رئيس دانشگاه


انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/09/19 10:31
0
0
چنین انتخابی واقعا شایسته تقدیر و تشکر است
کاربر مهمان
1396/09/14 7:51
0
0
سرکارخانم دکترکاشانی ریاست محترم بیمارستان جامع بانوان آرش سلام علیکم با احترام، انتصاب سرکار به ریاست بیمارستان ، که نشان از شایستگی شماست را تبریک عرض می نمایم. خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه در عرصه های علمی و فرهنگی کشور توفیقی است که خداوند به شایستگان عنایت می نماید. سرکار از اساتید برجسته و خدوم جامعه دانشگاهی و یکی از چهره های ارزشمند و فرهیخته عرصه علم و دانش بوده که همواره با تفکر علمی، مخلصانه در جهت اعتلای بار علمی ایرانی، گام برداشته و تلاش نموده اید. برای شما در مسئولیت جدید از خداوند منان توفیق، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم یوسف محمودی پرسنل بیمارستان آرش مامور خدمت به بیمارستان شریعتی
کاربر مهمان
1396/09/12 9:5
0
0
عاالی-تبریک به خانم دکتر کاشانی عزیز- افتخار برورد با ایشون رو زمانی که طرح دیابت بارداری در بیمارستان آرش کار میکردم رو داشتم 2سال قبل-واقعا در کمال متانت و حوصله و احترام و ادب و در عین حال مدیریت درمانگاه و بیماران رو اداره و ویزیت می فرمودن.
کاربر مهمان
1396/09/11 18:57
0
0
سلام امیدوارم خانم دکتر امور مالی بیمارستان را به حالت دو سال قبل باز گرداند .
کاربر مهمان
1396/09/11 8:54
2
1
با سلام و عرض تبریک به خانم دکتر لادن کاشانی به این امید که در واحدها از نیروهای متخصص و کارآزموده استفاده نمایند و امور مالی را سرو سامان بخشند و ازاین حالت بی سرو سامانی خارج نمایند
کاربر مهمان
1396/09/11 8:10
0
0
بسیار بسیاربسیار شادباش دست رییس دانشگاه درد نکنه
کاربر مهمان
1396/09/11 7:38
0
0
واقعا انتصاب شایسته ای می باشد خانم دکتر کاشانی در چندسالی که معاون اموزشی بیمارستان بوده اند تلاش فراوانی برای اموزش کرده اند و در قلب تمامی دستیاران بیمارستان جا دارند
کاربر مهمان
1396/09/09 17:32
0
0
از نگاه جدید ریاست دانشگاه به اساتید جوانی که با تلاش نخبگی خود را اثبات کرده اند و در میانسالی باید از تجربه انان استفاده نمود بسیار خوشحالم خانم دکتر کاشانی بسیار علمی و متواضع هستند
کاربر مهمان
1396/09/09 15:46
0
0
چرا در دانشکده ها این جوانگرایی لحاظ نمی شود؟
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد