کد خبر: ٧٢٦٩٤/ ١٥:٥٧ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 4202
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر محمدرضا هادیان به‌عنوان رییس دانشکده توان‌بخشی/قدردانی رییس دانشگاه از دکتر عطارباشی
دکتر عباسعلی کریمی رییس دانشگاه، در حکمی دکتر محمدرضا هادیان را به سمت رییس دانشکده توان‌بخشی منصوب و در نامه‌ای از تلاش‌های ارزشمند دکتر عطارباشی قدردانی کرد.


در متن حکم دکتر هادیان آمده است:
جناب آقاي دكتر  محمدرضا هادیان
استاد  محترم دانشگاه
با سلام و احترام
دانشكده توان‌بخشی دانشگاه به‌عنوان دانشکده پيشرو کشور در حوزه توان‌بخشی نقش برجسته‌اي در گسترش آموزش رشته‌هاي توان‌بخشی داشته است. اكنون هنگام آن است كه اين دانشكده با نگاهي نو و جامع، رسالت‌هاي جديد خود را با توجه به مقتضيات زمان بازشناسي نموده و براي ايفاي نقش جديد خود اقدام نمايد.
 با توجه به نتايج نظرخواهي انجام‌شده و پس از بررسي‌هاي صورت گرفته و نظر به سوابق علمي و اجرايي ارزشمند قبلي، جنابعالي را به‌عنوان رئيس دانشكده توان‌بخشی منصوب مي‌نمايم.
 انتظار مي‌رود با جلب مشاركت همه اعضاي محترم هيأت علمي، كاركنان دلسوز و دانشجويان عزيز در همه مقاطع، ضمن پيشبرد امور جاري دانشكده طبق ضوابط و مقررات نسبت به امور ذيل اهتمام ويژه مبذول فرماييد:
•    تدوین برنامه عملیاتی چهارساله 1400-1396 دانشکده براساس نقشه علمی دانشگاه
•    هدف‌گذاری برای ارتقاء جایگاه آموزشی و پژوهشی دانشکده در نظام آموزشی و نظام سلامت کشور و منطقه
•    پيگيري حضور فعال و جدي اعضاي هيأت علمي و فراگيران در بيمارستان‌ها و درمانگاه‌ها و استفاده از فضاهاي باليني به‌عنوان عرصه اصلي آموزش و پژوهش
•    جذب و توانمندسازی نیروی کارآمد هیأت علمی متناسب با نیازهای جدید دانشکده
•    تمهيد شرايط جذب دانشجوي بين‌المللي
•    ارتقاء ارتباط با صنعت و جذب اعتبارات خارج از دانشگاه
•    راه‌اندازی رشته‌های جدید موردنیاز کشور با استفاده از ظرفیت قابل‌توجه دانشگاه
امید می‌رود دانشکده توان‌بخشی با به کار گرفتن تمام توان و ظرفیت، به حركت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعیین‌شده ادامه دهد. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.
دكتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه

نامه قدردانی دکتر عطارباشی بدین شرح است:
جناب آقاي دکتر  بهروز عطارباشی  
دانشیار محترم دانشگاه
با سلام و احترام
مسئولیت‌پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکي تهران، بدون تردید یکی از مهم‌ترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در طی دوره مسئولیت ریاست دانشکده توان‌بخشی سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی‌های ارزنده شما استفاده نماید.
دکتر عباسعلی کریمی
رئيس دانشگاه


انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/09/19 10:24
0
0
اتفاقا اصول مدیریت اسلامی در تمام دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی تهران به خوبی اجرا میشه مشکلی که وجود داره این هست که در دانشگاهها و سیستم اداری ما روابط حاکم هست نه ضوابط، انتخاب و بکارگیری نیروها به عنوان استاد یا مدیر بر اساس شایستگیها نیست ، به هر حال در مقایسه با سایر دانشکده ها ، دانشکده توانبخشی حاشیه های بیشتری داره و برون ده علمی کمتری برای دانشگاه داره اساتید این دانشکده باید به جای حاشیه سازی به تقویت اموزش دانشجویان و رفع موانع پژوهشی که بر سر راه دانشجویان هست بپردازند و بدانند که مسوول آینده کاری و علمی دانشجویان هستند و کمبودهایی که در تمام دانشگاههای کشور وجود دارد را بهانه ای برای کم کاریهای خود قرار ندهند. آرش
کاربر مهمان
1396/09/19 7:47
0
0
دوست عزیز، آدرس ناصحیح ندهیم. ریشه مشکلات توانبخشی و سایر دانشکده ها، عدم رعایت اصول مدیریت اسلامی در دانشگاه و بی توجهی به خواسته های دانشگاهیان و حاکمیت روابط بر ضوابط است. تا این انحراف هست، مشکلات هم هست، در توانبخشی، و همه دانشکده ها. عملکرد مدیریتی باید از بالا درست شود. الناس علی دین ملوکهم.
کاربر مهمان
1396/09/18 12:7
0
0
امیدوارم که با ریاست آقای دکتر هادیان دیگه اساتید محترم این دانشکده بهانه ای برای کم کاری نداشته باشند و یه کمکی به پیشرفت علمی دانشگاه بکنند، اگرچه چشمم آب نمیخوره و چند ساله دیگه دوباره سر و صدا به پا میکنند، مشکل جای دیگه هست مشکل اینه که توی این دانشکده همه ادعای ریاست میکنند و کلا تنش بین همه زیاد هست ، اینم از ویژگیهای رشته های توانبخشیه ، من فکر میکنم همونطور که ریاست محترم دانشکده هم گفتند کلا همشون به توانبخشی نیاز دارند
کاربر مهمان
1396/09/18 9:30
0
0
با عرض تبریک انتصاب جناب آقای دکتر هادیان به سمت ریاست محترم دانشکده توانبخشی، امیدواریم با تحولاتی که انشاءا... در خصوص پژوهش دانشکده صورت خواهد گرفت، شاهد رشد و شکوفایی مجدد جایگاه علمی و پژوهشی دانشکده توانبخشی باشیم.
کاربر مهمان
1396/09/16 22:7
0
0
طبل تو خالی. چرا سانسور؟

ده اصل طلايي كه انتظار مي‌رود همه مخاطبان در هنگام درج نظراتشان ذيل اخبار و گزارش‌ها به آن‌ها پايبند باشند. • اصل اول خارج از موضوع نه! : ضرورت ارتباط موضوعي نظرات و ديدگاه‌ها با متن خبر يا گزارش • اصل دوم احترام: احترام به عقايد و نظرات ديگران و ممنوعيت انعكاس نوشته‌هاي توهين‌آميز و تهديدآميز • اصل سوم صداقت: ممنوعيت دروغ‌پراكني، اتهام زني و تسويه حساب شخصي و سياسي در قالب نظرات و ديدگاه‌ها • اصل چهارم هر ديدگاه يك انعكاس: در حد امكان اجازه نخواهيم داد تا يك نظر توسط يك كاربر با ادبيات متفاوت و به دفعات در سايت ما منعكس شود. ضمنا امضاي جمعي يا گروهي از ... ذيل نظرات فعال نمي شود. • اصل پنجم تبليغات ممنوع: هر مطلبي كه حاوي تبليغات براي شاغلين حرف مختلف، مؤسسات يا سازمان‌هاي تجاري باشند حذف خواهند شد. • اصل ششم ضرورت رعايت موازين: هر مطلبي كه بر خلاف موازين شرعي، اخلاقي و قوانين و مقررات حاكم بر كشور باشد حذف مي‌شود. • اصل هفتم پرهيز از نقض حريم خصوصي افراد: درج هر مطلبي كه به نوعي ورود به حريم خصوصي و برملاسازي اطلاعات شخصي افراد محسوب شود ممنوع است. • اصل هشتم جدال ممنوع: استقبال از نقد و بحث‌هاي سازنده و متمركز ضمن ممنوعيت سوءاستفاده غيرمسئولانه از فضاي ايجادشده براي جدل غيرانديشمندانه با ساير نظردهندگان و اصرار بيش از حد بر نظر گذشته علي‌رغم توضيحات ارائه‌شده از سوي مقام مورد نقد • اصل نهم شفافيت و احتياط در نوشتار: از آنجا كه متن قدرت بيان را در انتقال مفاهيم ندارد وضوح نوشتار براي پيشگيري از سوءتفاهم‌ها و برداشت‌هاي نامناسب خوانندگان ضروري است. • اصل دهم ضرورت هشياري: نظرات شما به مدت طولاني در دسترس مراجعين است لذا قبل از اينكه بر روي دكمه ارسال كليك كنيد فكر كنيد. اين فضا متعلق به ماست و گفت‌وگوهايي مطرح‌شده متعلق به همه است. مي‌خواهيم كه اين فضا مكاني براي تبادل فكر و نظر باشد و از نظر دهندگان و مخاطبان انتظار داريم ما را از كاستي‌ها و مشكلاتي كه ممكن است به وجود بيايند آگاه كرده و به ما كمك كنند بحث‌ها جذاب و انديشمندانه باقي بمانند.


کاربر مهمان
1396/09/16 11:46
0
0
با وجود اینکه نیمه اول دهه هشتاد با هماهنگی این دو پزرگوار ابتدایی ترین حقوق اینجانب در دانشکده توانبخشی به طور مستمر تضییع شد، ولی ضمن عرض تبریک به آقای دکتر هادیان، آرزوی توفیق در راستای اهداف والای نظام سلامت برای هر دونفر دارم.
کاربر مهمان
1396/09/15 20:54
0
0
این انتخاب شایسته ومناسب را یه جناب دکتر استاد هادیان و جناب دکتر کریمی تبریک عرض می کنم دکتر زینالو
کاربر مهمان
1396/09/15 13:19
0
0
تشکر فراوان از همکار ارجمند جناب آقای دکتر عطارباشی که با خلاقیت و تفکری نو همراه با درایت و همت و پشتکار فراوان در مدت کوتاه موجب پیشرفتهای زیادی در این دانشکده شدند.
کاربر مهمان
1396/09/15 3:45
0
1
Dear Professor Hadian Greetings !Congratulations This gentleman made a great change in International Campus. He is a real scientist and yet a serious manager and kind friend. I wish all the best for him and for prestigious TUMS. Much Regards Young researcher
کاربر مهمان
1396/09/15 3:8
0
0
سلام، مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید. زمان درازی را چشم براه بودیم تا فردی از جنس نور و مهربانی و یکدلی در دانشکده مان بیاید . او را یاری خواهیم کرد تا به آرزوهایمان که بالا بردن نام دانشکده و دانشگاهمان است برسیم.
کاربر مهمان
1396/09/14 15:58
0
0
استاد ارجمند جناب آقای دکتر هادیان. انتصاب شما بعنوان ریاست دانشکده مهم و با سابقه بیش از 50 سال توانبخشی نشان از تحولی بزرگ در شایسته سالاری دارد. امید است با درایت و مدریت شما جوی آرام و علمی در دانشکده حاکم شود و همه اساتید و همکاران دانشکده در اعتلای دانشکده کوشا باشند
کاربر مهمان
1396/09/14 15:34
0
0
به نام خدا با سلام و احترام خدمت آقای دکتر هادیان عزیز ضمن تبریک مسئولیت جدید از خدا برایتان طلب خیر و موفقیت دارم فصیحی
کاربر مهمان
1396/09/14 15:7
0
0
استاد ارجمند جناب آقای دکتر هادیان انتصاب شایسته شما را به سمت ریاست دانشکده توانبخشی تبریک عرض کرده و مطمئن هستم همه همکاران دانشکده با تلاش مظاعف مشکلات گذشته با پشت سر گذاشته و با درایت شما تصویری جدید پویا و آرام را در محیط علمی دانشکده شاهد خواهند بود مدت ها بود که انتظار این روز خجسته را که یکی از ارزشمندان علمی بر کرسی ریاست دانشکده قرار بگیرند را می کشیدم موفق باشید
کاربر مهمان
1396/09/14 14:57
0
0
انتصاب شایسته استاد ارجمند جناب آقای دکتر هادیان را به ایشان تبریک گفته و مطمئن هستم همه همکاران دانشکده توانبخشی با سعی و تلاش مشکلات گذشته را پشت سر گذاشته و هم دل و هم زبان مسیر را ادامه می دهند
کاربر مهمان
1396/09/14 13:2
0
0
استاد گرامی جناب آقای دکتر هادیان، انتخاب و انتصاب شایسته شما را به عنوان ریاست دانشکده توانبخشی تبریک عرض می نمایم.
کاربر مهمان
1396/09/14 10:55
0
0
برای همکاران محترم دانشکده توانبخشی آرزوی صبر و شکیبایی می نمایم .
کاربر مهمان
1396/09/14 10:42
0
1
واقعا امیدوارم با توجه به درایت ، مدیریت و اشراف همه جانبه جناب آقای دکتر عطار باشی در مسائل آموزشی به مراتب بسیار بالاتر مدیریتی منتصب گردند.
کاربر مهمان
1396/09/14 10:2
0
0
آیا لازم است با آمدن رییس جدید همه مدیران عوض شوند؟ آیا این اقدامات موجب کند شدن فعالیت های دانشگاه نمیشود؟
پاسخ ها
کاربر مهمان
1396/09/18 9:9
با توجه به عملکرد نه چندان مطلوب بویژه در بحث پژوهش و مالی دانشکده، تغییرات مؤثری در راستای نیل به اهداف ترسیمی دانشکده و در راستای سیاست های کلان دانشگاه ضروری بنظر می رشد. به امید شکوفایی هرچه بیشتر دانشکده و اصل قرار گرفتن آموزش و پژوهش بر سایر مسائل حاشیه ای.

کاربر مهمان
1396/09/14 0:33
0
0
هر شروعی ، لاجرم پایانی خواهد داشت. ضمن تبریک به استاد محترم آقای دکتر هادیان امیدوارم ایشان بتوانند با تشریک مساعی با سایر همکاران ، تغییرات معاونتی لازم را در راستای بهبود ارتقای جایگاه دانشکده فراهم نمایند. باشد به آن محیط آرامشی که مدنظر ریاست محترم دانشگاه هست ، برسیم.
کاربر مهمان
1396/09/13 23:48
0
0
ضمن تبریک فراوان خدمت استاد بزرگوار جناب آقای دکتر هادیان و تشکر از،زحمات دلسوزانه جناب آقای دکتر عطارباشی، انتظار است دانشکده توانبخشی مسیر خود را بعد از،سالها بازیابد و همانطور که ریاست محترم دانشگاه فرمودند برحسب شرایط جامعه پیش برود. از،خداوند منان برای هر دو بزرگوار توفیق روزافزون مسئلت دارم
کاربر مهمان
1396/09/13 20:21
1
1
ضمن عرض تبریک انتصاب شایسته جناب آقای دکتر هادیان بعنوان ریاست محترم دانشکده توانبخشی و آرزوی توفیق روزافزون ایشان، امید است ارج نهادن و ارتقای جایگاه اعضای محترم هیات علمی دانشکده و حفظ شان آنها جز اهم توجهات ایشان باشد. ضمنا از زحمات جناب آقای دکتر عطارباشی قدردانی میگردد. دکتر گلزار
کاربر مهمان
1396/09/13 19:31
1
2
برادر و استاد ارجمند جناب آقاي دكتر هاديان احتراما، انتصاب شايسته جنابعالي را به عنوان رياست دانشكده توانبخشي تبريك عرض نموده و يقين دارم با عنايت به شايستگي و تجارب ارزشمند جنابعالي و استعانت از خداوند منان شاهد رشد و شكوفائي هر چه بيشتر در عرضه هاي علمي و پژوهشي در مجموعه دانشكده باشيم. غلامرضا عليائي
کاربر مهمان
1396/09/13 17:3
1
1
با سلام اینجانب به زعم خود این انتخاب شایسته را خدمت آقای دکتر هادیان از اساتید به نام و صاحبنظر در حوزه فیزیوتراپی و توانبخشی تبریک عرض کرده و همچنین از زحمات آقای دکتر عطارباشی مقدم تشکر می کنم.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد