کد خبر: ٧٢٧١٨/ ١٢:٣٥ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 237
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری کمیته دانشگاهی مرگ ومیر پری ناتال در معاونت درمان
گروه مادر، نوزاد و مامایی معاونت درمان دانشگاه کمیته مرگ و میر پری ناتال را برگزار کرد.

گالری عکس

این کمیته 8 آذر 96 با برنامه‌ریزی و هماهنگی کارشناسان مادر، نوزاد و مامایی معاونت درمان در سالن اجتماعات این معاونت برگزار شد؛ و در آن مدیر نظارت و اعتباربخشی و رییس گروه  مادر، نوزاد و مامایی معاونت درمان و روسای بخش‌های زنان، نوزادان و NICU مراکز دولتی تحت پوشش حضور داشتند.
ابتدا دکتر تهرانیان رییس گروه مادر، نوزاد و مامایی معاونت درمان دانشگاه، از اهم مصوبات کمیته قبلی به: لزوم بررسی اندیکاسیون های بستری و اقامت در بخش NICU، ارسال شرح وظیفه مامای مراقب نوزاد و نظارت بر برنامه‌ریزی آموزشی برای رزیدنت‌های اطفال و نوزادان توسط گروه اطفال در خصوص دوره‌های احیاء نوزاد، kmc و... اشاره کرد؛ و در ادامه در خصوص اقداماتی که تاکنون در این راستا صورت گرفته توضیحاتی داد.
وی در ادامه با مشارکت سایر اعضا به بررسی آمار مرگ‌ومیر و موربیدیتی نوزادی ارسالی از مراکز تابع پرداخت و مقرر شد کارشناس پیگیری برنامه های نوزادان به جهت ساماندهی دریافت اطلاعات از مراکز در بیمارستان های تابعه تعیین و به این معاونت معرفی شود.
احمدی کارشناس نوزادان معاونت درمان در حاشیه این جلسه گفت: راه‌اندازی CLEAN ROOM جهت تهیه محلول‌های تغذیه وریدی، برنامه‌ریزی جهت برگزاری کارگاه‌های مراقبت تکاملی و تنفسی و برنامه‌ریزی جهت برگزاری کارگاه آموزشی رتینوپاتی ویژه پزشکان، دستیاران و کارکنان مرتبط با نوزاد از اهم مصوبات این نشست بود.

عکس و خبر: باهو


انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد