کد خبر: ٧٢٧٣١/ ١٤:٥١ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 462
چاپ
ارسال به دوست
معاونت فرهنگی
برگزاری جلسه معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی تهران
جلسه معاونین دانشجویی فرهنگی با حضور معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه و با موضوع برنامه ی عملیاتی 4 ساله برگزار شد.

گالری تصاویر

در این جلسه که با حضور دکتر رستمیان، معاون اجتماعی فرهنگی، و  دکتر باقرزاده مدیر امور فرهنگی دانشگاه، دوشنبه 13 آذر 96 از ساعت 12:30 تا 13:30 در سالن شورای معاونت اجتماعی فرهنگی  برگزار شد، تمامی معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده ها حضور به هم رساندند.
این جلسه با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و تبریک ایام ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفرصادق (ع)  توسط دکتر باقرزاده آغاز شد و سپس دکتر رستمیان ضمن عرض خیرمقدم و تبریک ایام عید از تلاش همکاران دانشگاه در بخشهای مختلف فرهنگی اجتماعی تشکر و  همت عالی این بزرگواران را در این خصوص قابل تقدیر فراوان دانست.
وی برنامه های اجتماعی را بسیار گسترده توصیف و اعلام کرد که با همکاری و ایده بخشی از سوی دانشکده ها در عرصه سلامت، مشارکت و ارتباط بین بخشی را ایجاد خواهیم کرد و بدین ترتیب از فرصت های بزرگی که جامعه ی دانشگاه علوم پزشکی تهران در اختیار دارد بهترین بهره را خواهیم برد.
در ادامه حضار به ارائه نظرات درمورد  برنامه عملیاتی اجتماعی فرهنگی 4 ساله ی آینده پرداختند و مقرر شد تا معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده ها در اسرع وقت برنامه ها و اولویت های خود را در این زمینه ارائه کنند.
از دیگر موضوعات مورد بررسی در این جلسه، جشنواره ی فرهنگی کارکنان و اساتید بود که در مورد اهمیت این جشنواره تبادل‌نظر شد، حضار پیشنهاد‌های خود را درباره نحوه ی ایجاد انگیزه ی بیشتر جهت شرکت در جشنواره بیان کردند و در نهایت بر فعالیت بیشتر و ارائه زیرساخت‌های فرهنگی بهتر، تأکید شد.
فراخوان نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با نام جشنواره 'سیمرغ' که نام یک پرنده درمانگر افسانه‌ای است در ابتدای آبان ماه اعلام شد و در این فراخوان وزارت بهداشت تمامی دانشجویان ایران اسلامی و دانشجویان کشورهای مختلف از هر آئین، دین و مذهب را به شرکت در این جشنواره بین‌المللی دعوت کرد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد