کد خبر: ٧٢٧٣٢/ ١٤:٥٧ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 451
چاپ
ارسال به دوست
هفته‌ی حسابدار و روز بيمه گرامي باد
گراميداشت روز حسابدار در مركز قلب تهران
به مناسبت هفته‌ی حسابدار و روز حسابدار (15 آذر) و روز بيمه (13 آذر) از کارکنان اين واحدها تقدير به عمل آمد.

گالری عکس 

روز سه‌شنبه 14 آذر 96 با حضور دكتر حاجي قاسمي مدير مركز قلب، اسماعيلي مسئول روابط عمومي از واحدهاي مالي و بیمه‌های مستقر در مركز قلب بازديد و از آن‌ها تجليل گرديد.
در ابتدا در جلسه‌ای در واحد حسابداري مركز كه با حضور مدير مالي فلاح و کارکنان حسابداري تشکیل‌شده بوددكتر حاجي قاسمي از خدمات و زحمات كاركنان اين واحد تقدير و ضمن خسته نباشيد روز حسابدار را به آن‌ها تبريك و تهنيت گفتند ویبا اشاره به حساسيت كار مالي و حسابداري و اهميت آن در همه مراكز خصوصاً مركز قلب تهران، دقت، پشتكار و خدمات همكاران اين واحد را ستودند و با توجه به مطالبات بيمارستان از بیمه‌ها و مشكلات نقدينگي كه حاصل آن فشار بر كار حسابداري است از تلاش مضاعف آنان تقدير كرد. فلاح مدير مالي هم ابتدا ضمن تشكر از توجه مسئولين و مديران مركز جهت گراميداشت مناسبت‌ها و اين مناسبت از حضور آنان در اين واحد تشكر و در ارتباط با حسابداري، اين مناسبت و به‌روز بودن مركز قلب در جهت دستگاه‌های حسابداري توضيحاتي ارائه نمودند، ضمناً در ادامه اين مراسم به مناسبت روز بيمه، مدير مالي، مدير مركز و مسئول روابط عمومي از دفاتر نمايندگان بيمه مستقر در مركز بازديد و اين روز را به آنان تبريك گفتند. همچنين واحدهاي زیرمجموعه امور مالي شامل امور قراردادها، بیمه‌ها و ترخيص از مکانه‌ای مورد بازديد اين روز بود. در همه واحدها به همين مناسبت عكس يادگاري تهيه گرديد.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد