کد خبر: ٧٢٧٣٩/ ٢٢:٢٢ - چهارشنبه ١٥ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 506
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي
پیام تبریک دانشجویی و فرهنگی دانشکده پیراپزشکی به مناسبت روز دانشجو
دکتر علیزاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پیراپزشکی در پیامی روز دانشجو را به دانشجویان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی : دکتر علیزاده معاون دانشجویی و فرهنگی این دانشکده در پیامی 16 آذر روز دانشجو را به همه دانشجویان تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
بی شک روز دانشجو، روز تأکید بر نقش بی مانند مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان دینی و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی و معنوی کشورست.
16 آذر که سمبل پایمردی و ایستادگی دانشجویان مسلمان در برابر نظام سلطه است  یاد آور دانشجویان آزاده ای است که سینه خود را در برابر تیرهای زهرآلود و  استعماری دشمن سپر کردند و در گذر نسلها فریاد ضد استکباری و ضد استعماری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند.
دانشجوی آگاه و بصیر با الهام از سیره سیاسی الهی امام راحل ، نصایح بی دیل و دلسوزانه  رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت و شهامت  می تواند به دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ  نموده و تقویت نماید.
این دانشجو با افکار کار آفرینی در دانشگاههای نسل سوم و چهارم حرکتی بی بدیل به سوی فتح قله های استقلال ، خودکفایی و فخر آفرینی ایران عزیز خواهد داشت و با شعار اقتصاد مقاومتی و نه ریاضت اقتصادی چرخهای اقتصادی مملکت را به شایسته ترین شیوه به حرکت درخواهد آورد.
دانشجوی ایرانی علاوه بر اینکه به حرکت در مرزهای علوم می اندیشد هماره به برآوردن نیازهای خویش و میهن خویش می اندیشد و در این راه از خودگذشتگی و به فکر سایر هموطنان بودن را در تمامی عرصه ها مشق می کند.
اینجانب ضمن بزرگداشت و گرامیداشت یاد و خاطره  خون پاک سه شهید دانشجوی ایرانی در  ۱۶ آذرماه سال ۱۳۳۲ این روز عزیر را به تمامی دانشجویان عزیز دانشکده تبریک عرض نموده و برایشان روزهایی سرشار از سلامتی، توفیقات روز افزون الهی و پیشرفت در تمامی جنبه های زندگی و آرامش و سعادت مسئلت می نمایم.
و السلام علی من التبع الهدی
دکتر شعبان علیزاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده- آذر1396

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد