کد خبر: ٧٢٧٦٠/ ١٣:٠٤ - شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 4530
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, بیمارستان آرش, گروه خبری RSS
با حضور رییس دانشگاه
از 22 سال خدمات ارزنده دکتر معینی تقدیر شد
در مراسمی با حضور اساتید پیشکسوت، اعضای هیات علمی، پرستاران، و کارکنان بیمارستان آرش، از زحمات 22 ساله دکتر اشرف معینی قدردانی و حکم انتصاب دکتر لادن کاشانی به عنوان رییس جدید بیمارستان اعطا شد.

گالری عکس

مراسم تکریم دکتر اشرف معینی، رییس پیشین و معارفه دکتر لادن کاشانی، رییس جدید بیمارستان آرش، روز شنبه 18 آذر  1396 در  بیمارستان برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، دکتر مرضیه وحید دستجردی، گفت: تمامی کارکنان و اعضای هیات علمی این بیمارستان دکتر معینی را دوست دارند و جز عشق و محبت، چیز دیگری میان آنها نیست.
وی به سابقه 50 ساله دوستی خود با دکتر معینی اشاره کرد و افزود: وقتی در فروردین سال 69 همراه با دکتر معینی به بیمارستان آرش آمدیم، این مرکز یک درمانگاه 2 طبقه با 20 تخت خواب بود که به دلیل حجم بالای مراجعات در هر تخت 2 بیمار بستری می شدند. ایشان با کمک خیرین و تلاش همه دوستانم و همکاران این درمانگاه را به بیمارستانی فوق تخصصی تبدیل کرد که محل مناسبی برای تربیت فلوشیپ ها است.
وی تلاش های دکتر معینی برای تبدیل این بیمارستان به سانتر تربیت لاپاروسکوپی را ارشمند خواند و افزود: با تلاش های ایشان، رشته های مختلفی از جمله نازایی در این مرکز راه اندازی شده است تا از اعزام دستیاران به مراکز دیگر بی نیاز شویم. همچنین فارغ التحصیلان بیمارستان آرش اکنون از سطح تجربه و آموزش بالایی برخوردارند و همه اینها در سایه تلاش های دکتر معینی محقق شده است.
دکتر دستجردی، اخلاق، انسانیت و عدالت را از ویژگی های دکتر معینی دانست و گفت: این بیمارستان یادگاری شماست و حتی اگر شما ریاست آن را بر عهده نداشته باشید، این مرکز با هدایت ریاست فعلی در همان مسیر با سرعت بیشتر به سمت پیشرفت حرکت خواهد کرد.
سپس دکتر امینی، مدیر بیمارستان، گزارشی از فعالیت های انجام شده در این مرکز ارائه کرد و گفت: بیمارستان آرش با سابقه ای بیش از 27 سال به عنوان مهم ترین مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی جامع بانوان دانشگاه در شرق تهران با 128 تخت فعال و ضریب اشغال 94 درصد مشغول فعالیت است.
وی توسعه نیروی انسانی (462 نفر) را در راستای توسعه فعالیت های بخش خواند و افزود: NICU2 با 10 تخت و بخش شیمی درمانی با 12 تخت در سال96 راه اندازی شده است. همچنین در آینده نزدیک اتاق عمل جدید با روش مدلار با 3 تخت افتتاح خواهد شد که این اتاق عمل ها به گونه ای پایلوت کشوری نیز به شمار می روند.
دکتر امینی، افزایش 50 تخت بستری، بازسازی 4 اتاق عمل و خرید ساختمان همجوار بیمارستان را از جمله برنامه های آتی عنوان کرد.
پس از آن شکوهی، مترون بیمارستان، ضمن قدردانی از دکتر معینی برای خدمت رسانی موثر به دردمندان گفت: شایسته است به پاس تلاش های مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه بیمارستان و نهادینه کردن حقوق گیرندگان خدمت و ارتقای ارزشمندی کارکنان، قدردانی کنم.
وی گفت: هرگز خاطره تلاش های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی شما در ابعاد مختلف، از یاد نمی رود و امیدوارم که در آینده نیز از همکاری و حضور پر شور شما بهره مند شویم.
در ادامه دکتر اشرف معینی، به انتخاب آگاهانه بیمارستان آرش برای خدمت رسانی اشاره کرد و گفت: خدا را شاکرم که از 14 فروردین 69 به خانواده کوچک، گرم و صمیمی شما آمده ام و در این سالها حتی برای یکبار از انتخاب این مرکز برای خدمت رسانی پشیمان نشده ام.
وی فضای صمیمی بیمارستان را موجب دلگرمی و تشویق خواند و گفت: همکارانم در بیمارستان همچون اعضای یک خانواده هستند و حتی در جلسات مختلف از آنها درس اخلاق آموختم. شما بهترین آموزگاران من بودید و اگر تحولات مثبتی در بیمارستان رخ داده، مرهون تلاش های تک تک شما عزیزان است.
دکتر معینی، ضمن قدردانی از همکاران برای درک مناسب شرایط گفت: اکنون که مسئولیت را به دختر عزیزم، دکتر کاشانی می سپارم، این مرکز تنها با زحمات و همکاری شما، در محیطی توام با آرامش و صمیمیت تبدیل به بیمارستان شده است.
وی جابجایی را امری طبیعی خواند و تصریح کرد: از دکتر کاشانی برای قبول مسئولیت قدردانی می کنم و معتقدم باید به مدیران جوان فرصت داد تا نوآوری کنند.
دکتر معینی در پایان با ذکر اسامی تمامی همکاران از تلاش های آنها قدردانی کرد.
سپس دکتر لادن کاشانی، رییس جدید بیمارستان آرش، توسعه و پیشرفت بیمارستان را مرهون زحمات اعضای هیات علمی و نیروی انسانی مجرب دانست و گفت: حضور اساتیدی متعهد و سطح اول همچون دکتر وحید دستجردی، دکتر معینی، دکتر علیپور، دکتر عسگری، دکتر تهرانیان، و دکتر خوشیده موجب شده تا این مرکز توسعه و پیشرفت مناسبی داشته باشد.
وی حضور پرسنل متعهد و دلسوز و دستیاران پر تلاش را موجب دلگرمی خواند و افزود: من امانتدار اساتید پیشکسوت هستم و امیدوارم با همیاری همکاران بتوانیم دستاوردهای دکتر معینی را حفظ کنیم.
رییس بیمارستان آرش، همچنین از زحمات دکتر پیرجانی قدردانی کرد.
در ادامه دکتر کریمی، رییس دانشگاه، تودیع را واژه مناسبی برای بدرقه دکتر معینی ندانست و گفت: قطعا وداعی درکار نیست و دکتر معینی همچنان در بیمارستان ادامه فعالیت خواهند داد تا همگان از اخلاق و حمایت های ایشان بهره مند شوند.
وی به سابقه ریاست خود بر بیمارستان های مختلفی همچون شریعتی و مرکز قلب اشاره کرد و گفت: اگر حتی یک روز در بیمارستان کار کرده باشید، می دانید که بیمارستان تنها در و دیوار و بنا نیست، بلکه فعالیت نیروی انسانی در لایه های مختلف از نگهبانی و نقلیه تا همکاران پزشک و پرستار همگی در پیشرفت اهداف آن مرکز و رضایت بیمار به عنوان مهم ترین فرد در بیمارستان موثر هستند.
رییس دانشگاه، 21 سال سابقه خدمت به بیماران در بیمارستانهای مختلف را تنها توشه دنیوی خود خواند و تصریح کرد: مدیریت بیمارستان امری سخت و پر مشغله است که زندگی افراد را تحت الشعاع قرار می دهد و من بهتر از هر کسی می دانم که فقط خدمات مناسب نیروی انسانی می تواند رضایت بیمار را حاصل کند.
دکتر کریمی، با بیان اینکه  'امکان ندارد بیماری با رضایتمندی از بیمارستان خارج شود، مگر اینکه رضایتمندی گروه ارائه کننده خدمت تامین شده باشد' تاکید کرد: اگر چه افرادی در دانشگاه به فیش های حقوقی و مبالغ دریافتی خود اهمیت نمی دهند اما هستند افرادی که اگر حقوقشان با تاخیر پرداخت شود، چرخه زندگی اشان با مشکل مواجه می شود و چندین کورس ماشین سوار می شوند تا خود را به محل کارشان برسانند. از این رو سعی کردیم در سالهای گذشته، رضایت پرسنل را شرط اول خدمت قرار دهیم.
وی به طلب بیمارستانهای دانشگاه از بیمه ها اشاره کرد و افزود: امیدوارم بیمه مطالبات بیمارستانها را به موقع پرداخت نمایند تا دانشگاه نیز بتواند با پرداخت به موقع، رضایت پرسنل را جلب کند.
رییس دانشگاه، در ادامه همزمانی ولادت رسول اکرم و امام صادق با تولد قمری دکتر معینی را به فال نیک گرفت و گفت: این همزمانی بی مناسبت نیست و می توان رد پای اخلاق خوش پیامبر(ص) و صداقت و راستگویی امام صادق (ع) را در رفتار و کردار دکتر معینی مشاهده کرد. ایشان فردی صادق هستند که لایه های مخفی ندارند.
وی جابجایی مسئولیت را امری پسندیده خواند و تاکید کرد: چندین سال بود که در انتظار فرصتی برای تفویض مسئولیت مرکز قلب به همکاران بودم اما دست تقدیر به گونه ای چرخید که مسئولیت دانشگاه بر دوشم افتاد لذا معلوم نیست که همیشه آنچه می خواهیم اتفاق بیافتد یا آنچه می خواهیم همراستا با رضایت خداوند باشد.
دکتر کریمی، خدمت رسانی به مردم و بیماران را لذت بخش خواند و یادآور شد: وقتی همه مردم به خدمات پزشکی نیازمند هستند، دیگر فرقی نمی کند که در کجا خدمت کنیم، اما ظاهرا خدمت رسانی در برخی مناطق نیازمند تر همچون شرق و جنوب تهران با لذت بیشتری همراه است.
وی با بیان اینکه 'همواره سعی کرده ایم بر همان عهد و پیمانی که 43 سال قبل در ذهنمان بستیم باقی بمانیم' تصریح کرد: دکتر معینی در این سالها بر دلها حکومت کردند و محیط خوبی در این بیمارستان به دلیل اخلاق خوب ایشان ایجاد شده است. از دکتر کاشانی هم می خواهم که بر همین رویه بمانند و سعی کنند بر دلها حکومت کنند تا در آینده از ثمرات آن لذت ببرند.
خبر: نسیم قرائیان
عکس: مهدی کیهان

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/09/20 8:42
0
0
با سلام باید به خانم دکتر معینی خسته نباشید گفت چون در دوره ایشون بیمارستان تغییرات و پیشرفتهای زیادی داشت. بیمارستان آرش که من سابقه خدمت در آنجا را دارم به چند دلیل شایان توجه هست حضور مسؤولین تواناي دانشگاه از قديم مثل خانم دکتر وحيد دستجردی، خانم دکتر معيني و نسل جدید مثل خانم دکتر علیپور، خانم دکتر پيرجاني و خانم دکتر کاشانی که من در بیمارستان و در بخش ناباروری با مديريتشان آشنا شده ام همه توانا هستند. انشاالله به کمک خدا و این افراد توانا بیمارستان فلوي انکولوژي زنان که گروه توانایی دارند هم خواهد گرفت. با آرزوی موفقیت اخوي زادگان
کاربر مهمان
1396/09/18 21:11
0
0
استاد ارجمند جناب آقای دکتر کریمی خدارا شاکرم در مکان مقدس علوم پزشکی تهران در حال خدمت به مردم عزیزم هستم و این مکان یک عبادتگاه بزرگ است. استاد پزشکان ماده ۸۸ حقوق ثابت ماهانه ندارند و چشمشان به واریز کارانه است و زندگی سختی توام با استرس دارند،لطفا عنایتی به این متخصصان مظلوم داشته باشید. پزشک متخصص ماده ۸۸
کاربر مهمان
1396/09/18 19:53
0
1
دورد بردکتر معینی - سلام بر دکتر کاشانی
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد