کد خبر: ٧٢٧٧٢/ ١٤:١٩ - شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1436
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی, گروه خبری RSS
جشن نوزادان نارس در بیمارستان شریعتی برگزار شد
جشن نوزادان نارس باهدف آگاهی بخشی به والدین و جامعه درباره این نوزادان با حضور کودکان و والدین آنان در تالار شهید پیرویان بیمارستان شریعتی برگزار شد.

گالری عکس 
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، جشن نوزادان نارس دوشنبه 13 آذر 96 با حضور کودکان، والدین آنان و مسئولان بیمارستان در تالار شهید پیرویان بیمارستان شریعتی برگزار شد. دکترمهرپور رئیس بیمارستان شریعتی در این جشن حضور داشت و ضمن خوشامدگویی و تأکید بر منحصر بودن بیمارستان شریعتی برای ارائه خدمات به نوزادان پرخطر، از دکتر شجری، رئیس بخش نوزادان و دکتر ثاقب رئیس بخش NICU بیمارستان و همچنین پرستاران و تمامی کارکنان این بخش‌ها قدردانی کرد. در این جشن دکتر جعفری، مدیر درمان بیمارستان شریعتی، مهین سعیدی مدیر پرستاری بیمارستان شریعتی، دکتر آل یاسین رئیس بخش زنان، زایمان و نازایی، دکتر شجری و دکتر ثاقب نیز حضور داشتند‌ ضمن تبریک روز نوزاد نارس این جشن را به پرستاران و والدین این کودکان تبریک گفتند.

دکتر شجری در این جشن با یادآوری 17 نوامبر روز جهانی نوزاد نارس گفت: برخی از مراکز دو سال هست که این روز را جشن می‌گیرند. رئیس بخش نوزادان بیمارستان شریعتی هدف از برگزاری این جشن را آگاهی دادن به والدین و جامعه درباره نوزادان نارس دانست و از زحمات دکتر ثاقب در بخش NICU قدردانی کرد.
دکتر ثاقب کار گروهی و همکاری بین بخشی را در ارائه خدمات مناسب به نوزادان بااهمیت دانست و از زحمات گروه زنان ، بیهوشی و کارد پرستاری تشکر کرد.
دکتر آل یاسین نیز در این جشن با قدردانی از زحمات همگان گفت: وقتی این بچه‌ها را می‌بینم در آغوش مادران خوشحال می‌شوم چون اغلب بچه‌ها نتیجه IVF های بخش ما هستند و این نتیجه خوبی است که امروز می‌بینیم. دکتر آل یاسین با اشاره به مراقبت‌های عالی در بخش‌های نوزادان و NICU باعث می شودکه ما برای به دنیا آوردن نوزادان نگرانی نداشته باشیم.
خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد