کد خبر: ٧٢٨٢٥/ ١٠:٣٣ - دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 841
چاپ
ارسال به دوست
پیام تشکر دکتر صفدری از همکاران دانشکده پیراپزشکی
دکتر رضا صفدری رییس سابق دانشکده پیراپزشکی در پیامی از زحمات همکاران این دانشکده تشکر کرد.

 به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی دکتر رضا صفدری رییس سابق دانشکده پیراپزشکی در پیامی از زحمات همکاران این دانشکده تشکر کرد. 

متن پیام به شرح زیر است:

به نام خداوند بود و نبود    خداوند یاسی به رنگ کبود

 خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا توفیق همگامی با شما همکاران گرانقدر را در  فعالیت های جدی و پر فراز و نشیب دانشکده پیراپزشکی دانشگاه بزرگ علوم پزشکی تهران به مدت 4 سال  تجربه کنم.
موفقیت های چشمگیر دانشکده درعرصه های مختلف که بر هیچ یک از همکاران پوشیده نیست، بعد از عنایت خداوند متعال، مرهون زحمات مدیران پیشین و هیات رییسه نیز تلاش و پشتکار تک تک اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده است. اطمینان دارم این حرکت، آهنگ رو به جلوی خود را در آینده نیز  حفظ نموده و بر سرعت آن افزوده خواهد شد.
بر خود لازم می دانم از ماه ها تلاش خستگی ناپذیر همه همکاران که علی رغم چالش های فراوان و تنگناهای شدید مالی  با سعی فراوان در راه اعتلای فعالیت های آموزشی و پژوهشی و اجرایی دانشکده  کوشیده اید صمیمانه تقـدیر و تشکر نمایم ، اگر ناخواسته موجب کدورتی شده ام صمیمانه طلب بخشش می نمایم، عزت، سربلندی  و توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند متعـال مسئلت دارم. 
دکتر رضا صفدری

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • دانشکده پیراپزشکی
  • دکتر صفدری
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/01/19 18:8
0
0
موفق باشید
کاربر مهمان
1396/11/28 13:28
0
0
استاد عزیز و عالی مقام شما در دل شاگردانتان جای دارید و صمیمانه موفقیت و بهروزی شما را از باری تعالی آرزومندم. هوشمند
کاربر مهمان
1396/09/26 9:28
0
0
با سلام و احترام شما در قلب ما جای داری و ماندگار خواهی ماند از تمام زحمات شما متشکریم خدا پشت و پناهتان
کاربر مهمان
1396/09/22 12:15
0
0
استاد عزیز شما هر جا باشین منشا خیر و تحول خواهید بود،همانطور که در دوران ریاست خود ثابت کردین،با آرزوی موفقیت و سربلندی هرچه بیشتر
کاربر مهمان
1396/09/20 14:22
0
0
جناب آقای دکتر صفدری، صبوری و متانت که از مشخصات بارز ریاست موفق در مسند کار است در جنابعالی به عینه مشهود بود.آرزوی سلامتی و سربلندی در عرصه کار و زندگی را از خداوند متعال برایتان خواستارم.
کاربر مهمان
1396/09/20 12:28
0
0
می‌گویند اگر می‌خواهی به کسی لطف کنی به او ماهی نده، ماهیگیری را به او بیاموز. جناب آقای دکتر صفدری گرامی! سپاسگزار شما در زندگی خود هستم که اندیشیدن را به من آموختید نه اندیشه‌ها را. از خداوند متعال برایتان سلامتی، بهروزی را مسئلت دارم.
کاربر مهمان
1396/09/20 11:41
0
0
دکتر جان خسته نباشی و همیشه سربلند و کامکار باشی. سخت خوب آید این دو بیت مرا که شنیدم ز شاعری استاد : « پادشاهی گذشت پاک نژاد پادشاهی نشست فرخ زاد» بر گذشته همه جهان غمگین وز نشسته همه جهان دلشاد گر چراغی زما گرفت جهان باز شمعی بپیش ما بنهاد
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد