کد خبر: ٧٢٩٠١/ ٠٩:٣٠ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 259
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
برگزاری کلاس های آموزشی آشنایی با بیماری ایدز ویژه هفته اطلاع رسانی ایدز در بیمارستان سینا
کلاس های آموزشی آشنایی با بیماری ایدز با هدف اثر بخشی از طریق شفاف سازی، پاسخگویی و مشارکت عمومی در بیمارستان سینا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، به نقل از عظیم بیک، سوپروایزر کنترل عفونت این مرکز،  در هفته اطلاع رسانی بیماری ایدز در بخش های مختلف بیمارستان سینا کلاس های آموزشی آشنایی با این بیماری و راه های پیشگیری از آن برگزار شد.
این کلاس ها به همت سوپروایزران کنترل عفونت، آموزشی  و آموزش به بیمار این مرکز مطابق با شعار روز جهانی ایدز مبنی بر «افزایش اثربخشی از طریق شفاف سازی، پاسخگویی و مشارکت عمومی» ویژه کارکنان، همراهان بیماران و مراجعان بیمارستان در بخش های داخلی، جراحی و اورژانس برگزار شد و با نمایش اسلایدهای آموزشی و پاسخگویی به سوالات حاضران همراه بود و از دیگر فعالیت های این هفته ارسال پیامک روز جهانی ایدز به کادر درمان بیمارستان سینا بود.
همچنین روز دوشنبه 20 آذر ماه سال 96 کلاس آموزشی کنترل عفونت به تدریس عظیم بیک، سوپروایزر کنترل عفونت این مرکز و با موضوع آشنایی با گندزداها، ضدعفونی کننده ها و شوینده های مورد استفاده در بیمارستان با شرکت سرپرستاران، بهیاران و رابطین کنترل عفونت در کلاس درس ساختمان شماره 5 ( ساختمان دکتر زرگر) برگزار شد و مورد توجه حاضران جلسه قرار گرفت.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد