کد خبر: ٧٢٩٢٣/ ١٤:٢٩ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 499
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
جلسه طرح صیانت از حقوق شهروندی در معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه برگزار شد
جلسه طرح صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع با حضور دبیر کمیته صیانت از حقوق شهروندی، نمایندگان مدیریت ها و مسئولان معاونت دانشجویی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، جلسه کمیته طرح صیانت از حقوق شهروندی با حضور دکتر سیدرضا هاشمی رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشجویان و دبیر کمیته، دکتر احمدرضا صادقی مشاور اجرایی معاونت دانشجویی و نمایندگانی از تمامی مدیریت های این معاونت روز دوشنبه 13 آذر ماه 96 از ساعت 11 تا 13 در سالن شورای معاونت دانشجویی برگزار شد.
در این جلسه مباحثی مربوط به تکریم ارباب رجوع و افزایش رضایتمندی مراجعان به ادارات و مدیریت های مختلف معاونت دانشجویی مطرح و حاضران به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
در جلسه طرح صیانت از حقوق شهروندی نکاتی همچون ایجاد و تجهیز سالن های انتظار ارباب رجوع در واحد ها، توزیع برگه های نظرسنجی در خصوص میزان رضایتمندی مراجعان، بررسی وضعیت بهداشت محیط ساختمانهای دانشجویی و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که مواردی تصویب و اجرایی خواهد شد.
توضیح اینکه، قرار شد جلسه بعدی طرح صیانت از حقوق شهروندی با حضور همه اعضای آن روز دوشنبه 27 آذر ماه جاری در سالن شورای معاونت دانشجویی برگزار شود.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد