کد خبر: ٧٢٩٢٦/ ١٦:٢٩ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 334
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
جلسه کمیته مدیریت اجرایی بیمارستان فارابی برگزار شد
در جلسه کمیته مدیریت اجرایی بیمارستان فارابی، نتایج گزارش رضایت‌سنجی کارکنان بیمارستان فارابی به تفکیک زیر محورها به اطلاع اعضای رسید.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، کمیته مدیریت اجرایی بیمارستان فارابی روز چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ با حضور سعید مرادی، مدیر بیمارستان فارابی برگزار و طی آن گزارش تحلیلی نتایج رضایت سنجی کارکنان که در مهرماه۹۶ انجام شده بود به تفکیک زیر محورها توسط شریفی، مسئول دفتر بهبود کیفیت بیمارستان ارائه شد.
در این نظرسنجی درصد رضایتمندی در محورهایی مانند برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی، آموزش کارکنان، ارتباطات سازمانی و توجه به کارکنان ( تقدیر و پاداش) بررسی و  نتایج با نظرسنجی نیمه دوم سال ۹۵ نیز مقایسه شده بود.
بر اساس این گزارش از نظر کارکنان عوامل کلیدی موثر بر کیفیت کاری و انگیزه آنان به ترتیب شامل پرداخت به موقع حقوق و مزایا، رعایت نسبت نیروی انسانی با حجم کار، شفاف سازی محاسبه کارانه و پرداخت مناسب با نوع فعالیت افراد، اهمیت دان به شخصیت فردی پرسنل، توجه به مسائل رفاهی-درمانی و ایجاد محیط کاری شاد، اعمال صحیح قوانین و مقررات اداری و برقراری ارتباط موثر سازمانی، تصحیح شیوه ارزشیابی سالانه و تعیین کارکنان نونه بر اساس معیار های معین و قدر دانی به موقع از عملکرد موثر آنان ، توجه به آموزش پرسنل در خصوص مهارت های عمومی و تخصصی، زیبا سازی و بهسازی محیط کار و بهبود وضعیت تجهیزات و لوازم می شود.
شریفی در ادامه گزارش تحلیلی شاخص های عملکردی و فرآیند ها را نیز مرور کرد .
مرادی، مدیر بیمارستان در پایان این جلسه با اشاره به اهمیت نتایج نظر سنجی کارکنان  و لزوم توجه تیم مدیریتی به آن اظهار داشت:  ارتباط مستمر مدیریت با بدنه کارکنان از ضروریات سازمانی است . مدیران باید چالش ها، تصمیم گیری ها و گزارش جلسات و نشست ها را   به طور شفاف با کارکنان مطرح نمایند .
وی با تاکید بر اهمیت نقش پرداخت ها در میزان رضایتمندی  کارکنان افزود: ولی این تنها عامل رضایتمندی نیست و نقشی مقطعی دارد.
مدیر بیمارستان فارابی تصریح کرد: بی شک اگر کارکنان در جریان مشکلات تیم مدیریتی قرار گیرند همکاری و همراهی شان بیشتر می شود.
خبر و عکس: امیدوار

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد