کد خبر: ٧٢٩٢٧/ ١٦:٥٦ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2680
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
ارتقاي مرتبه دانشگاهي 19 عضو هيئت علمي در دویست و سی و ششمین جلسه هیئت ممیزه دانشگاه
دویست و سی و ششمین جلسه هیئت ممیزه دانشگاه برای بررسی پرونده 20 متقاضي ارتقای مرتبه دانشگاهی برگزار شد.

گالري عکس
در پي معرفي اعضاي هيئت مميزه دانشگاه و تاييد وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، روز چهارشنبه 22 آذر 96 نخستين جلسه از دور جديد جلسات هيئت مميزه دانشگاه برگزار شد.
به گزارش معاونت آموزشي دانشگاه اين جلسه ساعت 10 با حضور اكثریت اعضاء تشكيل شد و در ابتداي جلسه پس از تلاوت قرآن مجيد دکتر عباسعلي کريمي، رييس دانشگاه ضمن تبریک انتصاب اعضای جدید هیات ممیزه از حضور ایشان تشکر کرد.
در این جلسه پرونده 20 عضو هیئت علمی متقاضی ارتقا به مرتبه دانشگاهی استادیاری، دانشیاری و استادی از دانشکده‌های پزشکی، پرستاری و مامایی، دندانپزشکی، فناوری‌های نوین پزشکی و پژوهشگاه علوم غدد و متابوليسم مطرح و پس از بحث و بررسی مستندات پرونده‌ها و تبادل نظر، به رای مخفی الکترونیکی گذاشته شد که با 19 تقاضا موافقت شد و با یک پرونده درخواست استادی که مقرر بود با آیین‌نامه سرآمدی آموزش بررسی گردد موافقت و مقرر شد به وزارت متبوع برای دریافت تصویب نهایی ارسال شود.

ارتقاء مرتبه متقاضیان به شرح زیر به تصویب رسید:

ارتقا به مرتبه استادی:
دکتر الهه امینی، دکتر مهرداد صالحی، دکتر مریم خوشیده، دکتر محمدعلی زارع مهرجردی، دکتر مریم رحمانی، دکتر فرید کوثری، دکتر حمیدرضا داوری، دکتر رضا زارعی، دکتر نیما رضایی (دانشکده پزشکی)، دکتر افشین خورسند (دانشکده دندانپزشکی) و دکتر حسین فخرزاده (پژوهشگاه علوم غدد و متابوليسم)

ارتقا به مرتبه دانشیاری:
دکتر الهام نواب (دانشکده پرستاری و مامایی) دکتر آذین نوروزی، دکتر علیرضا امامی اردکانی، دکتر فاطمه سروی، دکتر فرزانه عباسی، دکتر فرح صابونی (دانشکده پزشکی) و دکتر محمود اعظمی (فناوری‌های نوین پزشکی)

ارتقا به مرتبه استادیاری
دکتر نسرین رسول‌زادگان (دانشکده پرستاری و مامایی)

خبر: آزاده اشتیاقی

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/09/23 19:49
1
0
استاد رضایی، مبارک باشد. با آرزوی بهترینها
کاربر مهمان
1396/09/23 16:37
1
0
مبارک است. دکتر نیمارضایی افتخار این مرکز و دانشگاه هستند. تبریک به ایشان و همچنین سایر اساتید خوب مرکز طبی کودکان دکتر فرزانه عباسی و دکتر فرح صابونی. سلامتی ایشان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.
کاربر مهمان
1396/09/23 10:7
0
1
تبریک به اقای دکتر فخرزاده و دکتر نیما رضایی و همه اساتید ارتقا یافته.با آروزی توفیق روزافزون
کاربر مهمان
1396/09/23 9:35
0
1
دكتر رضايي عزيز و دوست داشتني، فتح قله هاي موفقيت شايسته شماست، سلامتي و موفقيتهاي روزافزونتان را آرزومندم، هميشه برقرار و پيروز باشيد، عليزاده/پيراپزشكي
کاربر مهمان
1396/09/22 22:11
0
0
جناب اقای دکتر نیمارضایی و جناب اقای دکتر مهردادصالحی از مدیران موفقی هستند که معلمی را به خوبی بلد هستند و لیاقت ردای استادی را داشته اند. این ارتقا را به این عزیزان تبریک عرض مینمایم.
کاربر مهمان
1396/09/22 20:19
0
1
با سلام خبرنگار محترم لطفا اسم دقیق مرتبه استادیاری را می توانید دقیق بنویسید.
کاربر مهمان
1396/09/22 18:2
1
0
با تبریک زیاد به همه اساتید بخصوص استاد نیما رضایی که علیرغم جوانی با اخلاق حرفه ای خود بدور از حاشیه های موجود در آموزش و پژوهش و خدمت به خلق سرآمد هستند. انشاالله همه اساتید این دانشگاه بزرگ الگوهای ناب برای دانشجویان ما باشند.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد