کد خبر: ٧٢٩٧٣/ ١٣:٠٨ - شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 343
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان
برگزاری جلسه آموزشی نحوه تکمیل فرم‌های پایش برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر و چک‌لیست ارزیابی دستورالعمل تماس با پوست»
گروه مادر، نوزاد و مامایی معاونت درمان دانشگاه جلسه آموزشی با ماما مسئولین و کارشناسان ترویج تغذیه با شیر مادر مراکز تحت پوشش را برگزار کرد.

جلسه آموزشی با ماما مسئولین و کارشناسان برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر بیمارستان‌های تابعه توسط گروه مادر، نوزاد و مامایی این معاونت با همکاری کارشناس برنامه شیر مادر معاونت بهداشتی روز چهارشنبه 22 دی 96 در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار شد.
احمدی کارشناس برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر ضمن تأکید بر اهمیت اجرای صحیح پایش و ارزیابی در بیمارستان‌های دوستدار کودک و لزوم برگزاری اطلاعات ارسالی آن مراکز در سامانه برنامه عملیاتی وزارت متبوع، گفت: با توجه به تغییر تعدادی از کارشناسان برنامه مذکور در مراکز تابعه نیاز به آموزش مجدد در خصوص نحوه تکمیل فرم‌ها بود.
وی همچنین در خصوص چگونگی و انجام به‌موقع پایش در 6 ماهه دوم سال جاری توضیحاتی داد و بر طراحی مداخلات اصلاحی و طرح آن در کمیته شیر مادر بیمارستانی جهت بهبود وضعیت اقداماتی که نمره کامل را دریافت نکردند تأکید کرد.
کمرلویی کارشناس شیر مادر معاونت بهداشت نیز آموزش‌های لازم در خصوص  نحوه تکمیل چک‌لیست ارزیابی دستورالعمل تماس پوست باپوست مادر و نوزاد و شروع تغذیه با شیر مادر در ساعت اول تولد» را ارائه کرد.
خبر: باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد