کد خبر: ٧٢٩٨١/ ١٥:١٩ - شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1338
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
موفقیت مدیریت امور مالی دانشکاه در کسب گواهی نامه طرح های برتر اقتصاد مقاومتی
طرح پیاده‌سازی سیستم جامع یکپارچه مالی دانشگاه در همایش بهینه کاوی تجارب مدیریتی سازمانها به عنوان طرح برتر در اقتصاد مقاومتی پذیرفته شد.

گالری عکس

آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه با شرکت و ارائه طرح پژوهشی تحت عنوان پیاده‌سازی سیستم جامع یکپارچه مالی در همایش «بهینه کاوی تجارب مدیریتی» موفق به کسب تقدیرنامه در حوزه طرح‌های برتر اقتصاد مقاومتی شد.
همایش بهینه کاوی تجارب مدیریتی برای اولین بار به همت سازمان آموزش مدیریت امور دولتی و باهدف بررسی تجارب موفق مدیران در سازمان‌های مختلف و ارائه بهترین طرح جهت الگوبرداری در سایر ادارات برگزار شد.
در طرح بهینه کاوی تجارب مدیریتی، بانک اطلاعاتی تجارب موفق سازمان‌ها گردآوری و به‌عنوان یک نمونه کار موفق در حوزه اقتصاد مقاومتی در اختیار مدیران قرار می‌گیرد تا بتوان در پروسه‌های آموزشی از آن بهره برد و سازمان‌ها از دانش متقابل هم استفاده کنند.
در اولین طرحی که توسط این سازمان برگزار شد حدود 65 پژوهش از سازمان‌های مختلف ارائه شد که با بررسی در کمیته علمی که به همین منظور تشکیل‌شده بود حدود 28 طرح پذیرفته شد.
از برنامه‌های دیگر این طرح برگزاری تورهای بازدید از سازمان‌های دارای تجارب موفق است. این طرح قرار است سالی یک‌بار در سطح کشور با فراخوانی که برای تمام دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ ارسال می‌شود برگزار شود.
توضيح اينکه این مراسم با حضور جمعی از مدیران ارشد سازمان‌های دولتی، خصوصی، بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و مسئولان این سازمان روز چهارشنبه 22 آذر 96 در سالن همایش مرکز آموزش مدیریت دولتی سازمان اداری استخدامی کشور برگزار شد.
خبر و عکس: باقرزاده

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/09/28 16:16
0
0
موفقیت های پی در پی حوزه مدیریت محترم مالی دانشگاه باعث افتخار خانواده بزرگ دانشگاه بوده و انگیزه های سایر حوزه را هم بالا می برد. این موفقیت بزرگ را به سرکار خانم چترروز و همکاران محترم ایشان تبریک عرض نموده آرزوی توفیقات روز افزون را از درگاه خداوند متعال برای مجموعه ایشان دارم.
کاربر مهمان
1396/09/26 21:33
0
0
بي شك پيشرفت و برتري دانشگاه در كليه زمينه ها أعم از پزشكي و غير پزشكي موجب مباهات و افتخار پرسنل مي باشد ، دريافت اين تقدير نامه نشان از تدبير و درايت مدير حوزه مالي دانشگاه مي باشد كه عليرغم حجم زياد أمور جاري به أفق هايي دورست مي انديشد. اميد آنكه اين تجارب موفق در كليه ارگانها مورد استفاده قرار گيرد .
کاربر مهمان
1396/09/26 15:52
0
0
22 بهمن؟

سلام ممنون از توجه شما اصلاح شد


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد