کد خبر: ٧٢٩٨٦/ ١٦:١٨ - شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 493
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
سومین جلسه از مجموعه کارگاه آموزش نقاشی ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد
کانون دانشجویی رنگ هنر دانشگاه علوم پزشکی تهران، جلسه سوم از مجموعه کارگاه های آموزش نقاشی خود را به منظور آماده سازی دانشجویان برای شرکت در نهمین جشنواره فرهنگی دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی کشور «جشنواره بین المللی سیمرغ» برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، کانون دانشجویی رنگ هنر دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری مدیریت امور هنری و فوق برنامه، سومین جلسه از مجموعه کارگاه های آموزش نقاشی را روز چهارشنبه 22 آذر ماه 96 از ساعت 17 تا 19 در ساختمان مرکز پژوهش های علمی دانشجویان دانشگاه برگزار کرد.
زمینه فعالیت کانون دانشجویی رنگ هنر شناسایی استعدادهای فرهنگی در دانشگاه و نیز فرهنگ سازی یادبودها و جشنواره های فراموش شده در سطح دانشگاه است و از ابتدای آذر ماه اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی نقاشی با تدریس اسماعیلی به منظور آماده سازی دانشجویان برای حضور در نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کرده که تاکنون پیشرفت خوبی داشته است.
توضیح اینکه، روزهای دوشنبه و چهارشنبه 27 و 29 آذر ماه، جلسات پایانی کارگاه آموزش نقاشی در همان زمان و مکان برگزار و علاقه مندان جهت شرکت و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شناسه تلگرامی snztlb@ ارتباط برقرار کنند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد