کد خبر: ٧٣٣٥٠/ ١٤:٤١ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1387
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
جلسه کمیته داوران بخش آموزش نوزدهمین جشنواره ابن‌سینا با حضور معاون آموزشی برگزار شد
جلسه کمیته داوران بخش آموزش نوزدهمین جشنواره ابن‌سینا با حضور دکتر سهراب پور معاون آموزشی و اعضا برگزار شد.

گالري عکس
جلسه کمیته داوران بخش آموزش نوزدهمین جشنواره ابن‌سینا روز شنبه 9 دی 96 در سالن شورای معاونت آموزشی تشکیل شد.
در حاشیه این نشست دکتر سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه، ضمن قدردانی از مشارکت دانشکده ها و اعضای هیئت‌علمی در معرفی نامزدهاي بخش آموزش جشنواره گفت: به‌منظور تقدیر از فعالیت‌ها و دستاوردهای برجسته در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و ارائه خدمات ویژه در حوزه‌های فعالیت دانشگاه هرساله در دانشگاه علوم پزشکی تهران جشنواره‌ای تحت عنوان ابن‌سینا برگزار می‌شود.
معاون آموزشی دانشگاه هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد انگیزه در میان اعضای هیئت‌علمی دانشگاه از طریق شناسایی و قدردانی از فعالیت‌های برجسته پژوهشی آموزشی دانست و گفت: نامزدهاي بخش آموزش در پنج محور شامل جایزه کشوری ابن‌سینا یا «تعالي آموزش»، جایزه آموزشگر برتر یا «جایزه حکیم جرجانی»، جایزه پیشکسوت آموزشی، جایزه یک‌عمر تلاش در آموزش پزشکی و جایزه تلاشگر جوان در عرصه آموزش پزشکی به رقابت خواهند پرداخت.
وی افزود: نوزدهمین دوره جشنواره ابن‌سینا با تصویب شورای دانشگاه تغییراتی در شرایط نامزد شدن، معیارها و جوایز محورهای آموزشگر برتر، تلاشگر جوان در عرصه آموزش علوم پزشکی دانشگاه اعمال شد که در داوری مدارک نامزدهاي این دوره مدنظر قرار گرفت.
وي تصریح کرد: روند نامزد شدن و معرفی کاندیدا در تمامی محورها به‌جز جایزه کشوری ابن‌سینا می‌تواند توسط خود فرد، همکاران، فراگیران و مسئولان دانشکده و دانشگاه صورت پذیرد.
دکتر سهراب پور گفت: در این جشنواره بیشترین شرکت‌کننده از بخش جایزه آموزشگر برتر 37 نفر بود و سایر بخش‌ها به ترتیب جایزه پیشکسوت آموزشی 15 نفر، جایزه تلاشگر جوان 12 نفر، جایزه کشوری ابن‌سینا 9 نفر و جایزه یک‌عمر تلاش در آموزش پزشکی 7 نفر شرکت کرده‌اند که از این تعداد قریب به 16 نفر برگزیده خواهند شد.
وی در پایان به زمان برگزاری نوزدهمین جشنواره ابن‌سینا اشاره کرد و گفت: این جشنواره همه‌ساله مقارن با ایام مبارک دهه فجر و سالروز تأسیس دانشکده پزشکی « 15 بهمن 1313 هجری شمسی» برگزار می‌شود.

خبرنگار و عکاس: نسیم اخگر

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد