کد خبر: ٧٣٦٢٣/ ٢٢:٤١ - سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 351
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت
برگزاری دومین کمیته دانشگاهی بسیج ملی تغذیه
دومین کمیته دانشگاهی بسیج ملی تغذیه به همت واحد بهبود تغذیه جامعه در معاونت بهداشت برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه، دومین کمیته دانشگاهی بسیج ملی تغذیه، با عنوان پیشگیری و کنترل اضافه وزن و چاقی با تغذیه سالم با حضور شکوفا باقری نیا کارشناس مسوول واحد بهبود تغذیه جامعه معاونت بهداشت دانشگاه روز سه شنبه 19 دی 96 در معاونت بهداشت برگزار شد.
باقری نیا انتظارات از سازمان های ذینفع را بیان کرد و در ادامه مصوباتی در راستای حساس سازی در زمینه اضافه وزن و چاقی و بهبود شیوه تغذیه جامعه در دستور کار سازمان های  برون بخشی قرار گرفت.
بسیج ملی تغذیه با هدف توقف افزایش شیوع چاقی و اجرای بسیج تغذیه همگانی با عنوان پیشگیری و کنترل چاقی با تغذیه سالم از 15 تا 30 دی ماه بطور هماهنگ در سطح کشور برگزار می شود.
این جلسه با حضورمدیرگروه های بیماری های غیرواگیر، مدیریت گسترش شبکه وسلامت نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت بهداشت،کارشناسان مسوول سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس، بهبود تغذیه شبکه های بهداشت و درمان تحت پوشش، کارشناسان دفتر مهد کودک های بهزیستی مناطق 10،11،16 ، 17و 19 و ادارات بهزیستی شهرستان های ری و اسلام شهر، کارشناسان مسوول کمیته امداد و معاونت بهداشت و درمان وآموزش پزشکی سپاه پاسداران برگزار شد.
خبر: فیروزآبادی
عکس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد