کد خبر: ٧٣٦٦٢/ ١٥:٠٨ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 256
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
حضور دکتر حاجی محمودی در نشست هم اندیشی هیئت رئیسه با روسای بخش های بیمارستان سینا
در اين نشست به معرفي کتاب پروتکل آنتي بيوتيک و پروفيلاکسي قبل از اعمال جراحي و پروتکل درمان تجربي عفونت هاي بيمارستاني پرداخته شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست هم اندیشی هیئت رئیسه با روسای بخش های بیمارستان سینا چهارشنبه 20 دی ماه سال 96 با حضور دکتر منان حاجی محمودی، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر غلامرضا پورمند، رئیس بیمارستان سینا و دکتر آذر حدادی، معاون پژوهشی این مرکز در سالن شورای ریاست بیمارستان برگزار شد.
در این نشست دکتر حدادی، ضمن بیان خیر مقدم به حاضران جلسه، حضور دکتر حاجی محمودی در این نشست را حاکی از توجه بسیار ایشان به مصرف منطقی و نظارت بر مصرف آنتی بیوتیک ها در بیمارستان دانست و بیان داشت: کتاب ارزشمندی به نام « پروتکل آنتی بیوتیک و پروفیلاکسی قبل از اعمال جراحی و پروتکل درمان تجربی عفونت های بیمارستانی » به همت معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران، تدوین و به چاپ رسیده و امروز در اختیار استادان و دستیاران قرار گرفته است که در روند گردآوری این کتاب، معاونت غذا و دارو زحمات بسیاری را متحمل شده است.
سپس دکتر حاجی محمودی ضمن قدردانی از وقتی که در اختیار ایشان قرار داده شده بود در خصوص تدوین کتاب پروتکل مصرف آنتی بیوتیک در بیمارستان ها بیان داشت:  تدوین و گردآوری این کتاب حدود 2 سال به طول انجامید و در این خصوص چندین جلسه در ستاد و همچنین برای تجمیع نگاه بیمارستان ها به این موضوع چندین جلسه نیز در بیمارستان ها به ویژه در بیمارستان سینا که در اولویت این برنامه قرار داشت برگزار شد و سپس این پروتکل توسط سه معاونت غذا و دارو، درمان و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با ارسال نامه ای به تمامی مراکز درمانی و بیمارستان های تحت پوشش ابلاغ شد و در نهایت برای دسترسی آسان تر به شکل یک کتاب به چاپ رسید.
در ادامه این نشست، گزارشی از روند و نحوه مصرف آنتی بیوتیک ها در بیمارستان سینا ارائه شد و همچنین حاضران جلسه به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مصرف منطقی آنتی بیوتیک ها در بیمارستان سینا پرداختند و بازدید دکتر حاجی محمودی از داروخانه این مرکز پایان بخش این نشست بود.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد