کد خبر: ٧٣٧٠٠/ ١٢:٢٠ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 449
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
با هدف حضور در جشنواره بین المللی سیمرغ؛
برگزاری نشست شعرخوانی کانون دانشجویی الفبای عشق
نشست شعرخوانی کانون دانشجویی ادبی الفبای عشق دانشگاه علوم پزشکی تهران با هدف کسب آمادگی جهت شرکت در جشنواره بین المللی سیمرغ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، با وجود اینکه در این روزها جو دانشگاه تحت تاثیر فضای امتحانات قرار گرفته است، نشست شعرخوانی کانون دانشجویی ادبی الفبای عشق در روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه 96 برگزار و با استقبال خوب شاعران دانشجو مواجه شد.
در جمع صمیمی حلقه، حاضران به نوبت داوطلب شده و اشعار خود را می خواندند و سپس دکتر مهدی داداشی -استاد مدعو نشست- به بیان نکاتی در خصوص اشعاری که توسط شاعران قرائت شد، پرداخت.
 شاعران نیز با بیان نقطه نظرات خود کوشیدند، احساس و درک خود نسبت به هرکدام از اشعار را منتقل کنند تا شاعر هرچه بیشتر نسبت به دریافت مخاطب از شعر خود نزدیک شود.
توضیح اینکه، از جمله نکاتی که استاد داداشی به اقتضای هر شعر بیان کرد، می توان به معرفی قالب ها و ویژگی هر قالب و مطالبی درباره ی انتخاب ردیف و قافیه اشاره کرد و در پایان نیز کتب دکتر شمیسا برای مطالعه ی بیشتر به حاضرین معرفی شد.
دانشجویان علاقمند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در حلقه ی شعرخوانی کانون ادبی الفبای عشق با شناسه Mohre22@ ارتباط برقرار کنند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد