کد خبر: ٧٣٧٠٦/ ١٤:٢٠ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 499
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی
جلسه روسای بخش‌های بیمارستان شریعتی برگزار شد
دکتر مهر پور در جلسه روسای بخش‌های بیمارستان شریعتی گزارشی از وضعیت بیمارستان ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، جلسه روسای بخش‌های بیمارستان شریعتی چهارشنبه 20 دی‌ماه 96 در سالن دکتر باستان حق برگزار شد. در این نشست دکتر مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی در ابتدا ضمن خوشامدگویی به روسای بخش‌ها، درباره ساختمان کنار اورژانس توضیح داد و گفت: این ساختمان از ابتدا در هشت طبقه طراحی‌شده بود که تصمیم‌گیری درباره کاربری برخی طبقات را باید در آینده و جلسات تخصصی‌تر انجام داد. وی سپس به معرفی ساختمان کنار آزمایشگاه پرداخت و گفت در این ساختمان کاربری‌های مختلفی در نظر گرفته‌شده و منابع آن را خیرین تأمین‌ کرده‌اند. دکتر مهر پور با اشاره به مذاکرات با دفتر فنی دانشگاه، پروژه اتاق عمل، اتاق‌های LDR و تکمیل مرکز استرلیزاسیون یا CSSD از موارد فوری نام برد و تهیه نقشه جامع بیمارستان پیش از تکمیل پروژه‌ها را مهم و ضروری خواند.
وی در ادامه به مسئله اورژانس پرداخت و با اشاره به مشکل ماندگاری بیماران در اورژانس، محدوده‌های بیش از 50 بیمار را زرد و بیش از 70 را محدوده قرمز برای اورژانس دانست و گفت: در صورت ورود به محدوده قرمز لازم است تمامی گروه‌های پرستاری و هیئت‌علمی مطلع شده و به اورژانس کمک کنند. دکتر مهر پور همچنین حل مسئله اورژانس را با همکاری همه امکان پذیردانست و از تعیین مدیر برای اورژانس و تشکیل کارگروه برای محاسبه دقیق‌تر کارانه خبر داد.
در ادامه این جلسه نیز دکتر رحمانی مدیر بیمارستان شریعتی گزارشی از وضعیت نیروی انسانی و مالی، مطالبات و تعهدات ارائه کرد. همچنین دکتر صادقی رئیس داروخانه‌های بیمارستانی نیز فهرستی از داروها و تجهیزات پرهزینه را اعلام کرد و از روسای بخش‌ها درخواست کرد با بررسی‌های بیشتر درباره اثربخشی و کیفیت از داروهای جایگزین کم‌هزینه استفاده کنند.
در این جلسه همچنین دکتر نفیسی، دکتر طهماسبی، دکتر گنجی، دکتر گوهری مقدم، دکتر سروش و دکتر جمشیدی نظرات و پیشنهاد‌هایی بیان کردند.

خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد