کد خبر: ٧٣٧٢٥/ ١٠:٣٥ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 303
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
اوایل بهمن‏، آغاز ثبت نام بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به آغاز ثبت نام بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از اوایل بهمن‌ماه گفت: آیین نامه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اواخر دی ماه به تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، محمد مهدی بحرالعلوم، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: آیین نامه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اواخر دی ماه به تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ می‌شود.
وی با اشاره به تغییراتی در آیین نامه این جشنواره خاطرنشان کرد: جلسات کارشناسی با صاحبان فن و مسئولان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها برگزار کردیم که طی آن رشته‌هایی به جشنواره اضافه شود.
بحرالعلوم با بیان اینکه قرار است رشته‌هایی به جشنواره اضافه شود که مخاطبان بیشتری جذب می‌کند و متناسب با اهداف جشنواره باشد، اظهار کرد: این در حالی است که نظرسنجی از شرکت کنندگان جشنواره بیست و دوم در شیراز در این خصوص صورت گرفته است.
رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به شرکت ۵۰ هزار نفر در جشنواره بیست و دوم تصریح کرد: بعد از ابلاغ آیین‌نامه به تمامی دانشگاه‌های وزارت بهداشت ثبت نام جشنواره آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه ثبت نام از اوایل بهمن ماه شروع خواهد شد، ادامه داد: مسابقات بهار سال آینده در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور آغاز شده و برگزیدگان به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد.
بحرالعلوم با بیان اینکه مرحله کشوری جشنواره تابستان سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد، گفت: این جشنواره با حضور دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه ها برگزار می‌شود.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد