کد خبر: ٧٣٧٣٥/ ١٢:٢٤ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 158
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری جلسه آموزشی با عنوان آشنایی با اختلالات اضطرابی
مرکز خدمات جامع سلامت شهری احمدآباد مستوفی جلسه آموزشی با عنوان آشنایی با اختلالات اضطرابی را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، اختلالات اضطرابی جزو شایع‌ترین اختلالات در کودکی و نوجوانی محسوب می‌شوند. و بیش از10 درصد این گروه سنی در مقطعی از رشد دچار این اختلالات می‌شوند. تشخیص اضطراب و درمان آن در کودکان و نوجوانان بسیار مهم است، چون شخصیت آنان طی این دوره شکل می‌گیرد. بسیاری از کودکان زمانی که در شرایط جدیدی قرار می‌گیرند، دچار اضطراب می‌شوند و واکنش‌های متعددی (لکنت زبان، آویزان شدن به پدر و مادر، خجالتی شدن، جویدن ناخن،...) را از خود بروز می‌دهند و وظیفه والدین در این موقعیت این است که با او با صبر و حوصله برخورد کنند و به او اعتمادبه‌نفس لازم را برای مواجهه با آن شرایط بدهند.
در همین راستا و با هدف پیشگیری، تشخیص و درمان به موقع اختلالات اضطرابی در کودکان، فاطمه شعبانی، کارشناس سلامت روان و رفتار مرکز خدمات جامع سلامت شهری احمدآباد مستوفی پنج شنبه 21 دی 96 جلسه آموزشی با عنوان آشنایی با اختلالات اضطرابی و شیوه های درمان آن در کودکان ویژه والدین دارای فرزند خردسال در مسجد موسی بن جعفر شهر احمدآباد مستوفی برگزار و در زمینه علائم اختلالات اضطرابی، عوامل موثر در شکل گیری و بروز این علائم و شیوه های درمان اختلالات اضطرابی در کودکان صحبت کرد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • جلسه آموزشی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد