کد خبر: ٧٣٧٤٥/ ١٤:٣٨ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 369
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان رازی, گروه خبری RSS
بازدید تیم ارزشیابی و اعتباربخشی شورای تخصصی و پزشکی وزارت بهداشت از بخش پاتولوژی بیمارستان پوست رازی
با حضور دکتر سید علی صفوی نائینی، از بخش پاتولوژی بیمارستان پوست رازی بازدید به عمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان پوست رازی، تیم ارزشیابی و اعتباربخشی شورای تخصصی و پزشکی وزارت بهداشت روز یکشنبه 24 دی‌ماه 96، با حضور دکتر صفوی نائینی مسئول واحد ارزشیابی و اعتباربخشی دبیرخانه شورای تخصصی و پزشکی و نمایندگان وزارت بهداشت از بخش پاتولوژی بیمارستان پوست رازی بازدید کردند.
در جلسه‌ای که در این بازدید تشکیل شد، دکتر زهرا صفایی نراقی رئیس بخش پاتولوژی، دکتر کامبیز کامیاب مسئول آموزش دستیاران و سایر اعضا هیئت‌علمی حضور داشتند.
 دکتر صفوی در خصوص اهمیت درماتوپاتولوژی و ارتباط با فلوشیپ های فارغ‌التحصیل بخش پاتولوژی در نواحی مختلف و شناخت آنان، Mohs Surgery و اهمیت آن، راه‌اندازی درماتوپاتولوژی اطفال و نقش آن در گسترش ارتباط به بحث و گفتگو با رئیس بخش پاتولوژی و دیگر حاضرین پرداخت.
وی در ادامه اشاره به اهمیت پاتولوژی در مراکز علمی که بیشتر به‌صورت مؤثر و ناپیدا در حوزه تشخیص و درمان بیماران حضور فعال دارند کرد و عمده دلیل آن را عدم ارتباط لازم بین پاتولوژیست‌ها و دیگر متخصصین ازجمله درماتولوژی دانست.
در پایان از قسمت‌های مختلف بخش پاتولوژی بازدید به عمل آمد.
در این بازدید دکتر زهره تهران چی نیا عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهید بهشتی، دکتر نسرین شایان فر عضو هیئت‌علمی دانشگاه ایران، دکتر محمود پروین عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهید بهشتی، لادن دزفولیان کارشناس واحد ارزشیابی به‌عنوان نمایندگان واحد ارزشیابی و اعتباربخشی وزارت بهداشت حضور داشتند.

 خبر و عکس: فریبا حفیظی

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد