کد خبر: ٧٣٧٨٥/ ٢١:٤٨ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1077
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت, گروه خبری RSS
معرفی مرکز پایش و راستی آزمایی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران به دانشگاه علوم پزشکی البرز
دکتر داوود مقیمی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی البرز و هیئت همراه از مرکز پایش و راستی آزمایی معاونت بهداشت بازدید کردند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه، دکتر مقیمی به اتفاق مدیران گروه وکارشناسان مسئول واحدهای زیربط  همراه از مرکز پایش و راستی آزمایی معاونت بهداشت روز دوشنبه 25 دی 96 بازدید کرد.
در ابتدا دکتر علیرضا دلاوری معاون بهداشت دانشگاه و دکتر سعید تاملی معاون فنی معاونت بهداشت در خصوص راستی آزمایی میزان خدمات ثبت شده در سامانه  یکپارچه بهداشت (سیب ) با خدمات ارایه شده واقعی و همچنین سنجش میزان رضایت جامعه مراقبت شده تحت پوشش  توضحاتی را ارایه کردند.
سپس دکتر فاطمه حاجی علی عسگری مدیر گروه فناوری اطلاعات و آمار و تحلیل عملکرد معاونت بهداشت به ارایه توضیحات درمورد نحوه عملکرد سامانه های مذکور و بیان نتایج و تحلیل های به دست  آمده پرداخت.
این بازدید به منظور آشنایی همکاران دانشگاه علوم پزشکی  البرز با عملکرد سامانه مدیریت ارتباط با خدمت گیرندگان و سیستم رسیدگی به شکایات و پیشنهادات 'تلفن گویا' در معاونت بهداشت دانشگاه انجام شد.
پس از آشنایی با دستاوردهای مربوطه دکتر مقیمی و هیئت همراه با حضوردکتر کاظم رهنما معاون اجرایی معاونت بهداشت از مرکز تماس ( call center) بازدید کردند.
خبر: فیروزآبادی
عکس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/10/26 23:22
0
0
یعنی بازدید معاون بهداشتی یک دانشگاه رتبه پایین از دانشگاه علوم پزشکی تهران انقدر مهمه و باعث افتخاره؟ فکر نمیکنم این خبر آنقدر مهم باشه

ضمن تشکر موضوع الگوبرداری از فرایندی بود که در دانشگاه علوم پزشکی تهران شکل گرفته و اجرا شده بود.


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد