کد خبر: ٧٣٨٣٤/ ١١:٣٦ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1044
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS
جلسه مشترک معاونت های آموزشی، پژوهشی و بین‌الملل دانشگاه برگزار شد
در این نشست نحوه پذیرش و آموزش دانشجویان خارجی دانشگاه در دوره دکترای تخصصی پژوهشی PhD by Research موردبررسی قرار گرفت.

گالری عکس
جلسه مشترک معاونت های آموزشی، پژوهشی و بین‌الملل دانشگاه، سه‌شنبه 26 دی‌ماه 96 به دعوت معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد.
در ابتدای جلسه، مسئولان حوزه آموزش گزارشی از پذیرش دانشجویان بین الملل ارائه کرده و به بیان چالش‌های موجود پرداختند. سپس هر یک از شرکت‌کنندگان جلسه از معاونت های پژوهشی و بین الملل  نظرات، دیدگاه‌ها و درنهایت راهکارهای پیشنهادی برای رفع چالش ها را بیان کردند.
در ادامه با اتفاق‌نظر حاضرین جلسه مقرر شد کمیته ای متشکل از نمایندگان حوزه سه‌گانه آموزش، پژوهش و بین الملل به بررسی پیشنهاد‌های مطرح‌شده در جلسه پرداخته و نتایج را در دو هفته آینده با تشکیل جلسه به اطلاع اعضاء برسانند تا پس از نهایی سازی برای تصویب در مراجع ذیصلاح اقدام شود.
در پایان معاونت آموزشی اعلام کرد این معاونت باهدف هم‌افزایی و همگرایی با تشکیلات معاونت های بین‌الملل و پژوهشی جلساتی را برگزار خواهد کرد تا بتوانند سیاست های دانشگاه را به بهترین نحو ممکن تأمین کرده و گام های هرچه مؤثرتری در اعتلای امر آموزش دانشگاه که در شأن نام دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌عنوان نماد آموزش عالی بردارند.

خبر: مقدم
عکس: مهدی کیهان

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/10/30 8:18
0
0
برگزاری چنین نسشتهایی که باعث هم افزایی واحدهای مختلف دانشگاه می شود بسیار ارزنده است امید است به این باور برسیم که همگی در دانشگاه در هر واحد و هر معاونتی که هستیم برای یک هدف تلاش میکنیم و انشالله با هم افزایی هر چه بیشتر بتوانیم نقش واقعی خود را در کشور عزیزمان ایفا کنیم.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد