کد خبر: ٧٣٨٤٤/ ١٣:٤٢ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 288
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه کمیسیون ماده 20 صدور مجوزهای مراکز و مؤسسات پزشکی و پیراپزشکی تحت پوشش دانشگاه
با حضور دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه جلسه کمیسیون ماده 20 برگزار شد.

گالری عکس

این جلسه روز دوشنبه 26 دیماه 96 با حضور دکتر رضایی معاون درمان و جانشین رییس دانشگاه در کمیسیون ماده 20 و سایر اعضا جهت تصمیم‌گیری برای صدور مجوز مراکز و مؤسسات پزشکی و پیراپزشکی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران در دفتر معاونت درمان برگزار شد.
دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه در این جلسه تاکید کرد: در تمدید موافقت اصولی مراکز باید حتما درصد پیشرفت مراکز در نظارت های بعمل آمده بررسی و تنها مراکزی که پیشرفت و توسعه اشان قابل قبول است برای تصمیم گیری در این کمیسیون مطرح شوند.
زاهدی رییس صدور پروانه‌های معاونت درمان در خصوص پرونده‌های موردبررسی در کمیسیون ماده 20 گفت: پس از تکمیل مدارک متقاضیان، سوابق عملکردی و همچنین گزارش پیشرفت کاری‌شان را از اداره نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان استعلام می‌کنیم و پس از و بررسی مستندات و رفع ایرادات احتمالی وارده پرونده‌ها تکمیل و جهت تصمیم‌گیری در این کمیسیون ارائه می‌شود.
وی همچنین در خصوص استعفای مسئول فنی گفت: مسئول فنی مراکز باید سه ماه پیش از تاریخ مورد نظر استعفای خود را رسما به موسس اعلام کنند تا در این خصوص تصمیم گیری شود و مرکز مربوطه هم فرصت معرفی مسئول فنی جدید را داشته باشد.
توضیح آن‌که: کمیسیون ماده 20 به‌منظور بررسی درخواست‌های متقاضیان بخش دولتی و خصوصی جهت اخذ یا تمدید موافقت اصولی، پروانه بهره‌برداری و معرفی یا تغییر مسئول فنی واحد مربوطه و یا اخذ مجوز برای بهره‌برداری از بخش‌های تازه تأسیس، در حوزه جغرافیایی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌صورت منظم در دفتر معاون درمان برگزار و نسبت به موافقت یا عدم موافقت در خصوص هر پرونده میان اعضاء بحث و تبادل‌نظر می‌شود.
در این جلسه 57 پرونده موردبررسی قرار گرفت و در موارد موافق مجوزهای لازم صادر و در سایر موارد که نیاز به اقدامات ویژه و ارائه مدارک تکمیلی دارد به متقاضیان اعلام خواهد شد.

عکس و خبر: باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد