کد خبر: ٧٣٨٤٩/ ١٦:٥٠ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 534
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
دکتر صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در حکمی دکتر سینا مرعشی را به سمت مشاور آمار و فن آوری اطلاعات مجتمع منصوب کرد
دکتر سینا مرعشی سرپرست معاونت مجازی سازی دانشکده مجازی دانشگاه با حفظ سمت به عنوان مشاور آمار و فن آوری اطلاعات مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، در حکمی دکتر سینا مرعشی را به سمت مشاور آمار و فن آوری اطلاعات مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) منصوب کرد.

متن ابلاغ به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر مرعشی
عضو محترم هیات علمی دانشگاه

با سلام؛
    نظر به تعهد، توانمندی و تجارب ارزشمند شما و در راستای بهبود نظام فن آوری اطلاعات و آمار مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) جنابعالی را بعنوان مشاور آمار وفن آوری اطلاعات مجتمع منصوب می نمایم. انتظار دارد در این حوزه زمینه های ارتقاء و توسعه هر چه مطلوب تر را فراهم آورده ودر موارد زیر توجه ویژه مبذول دارید.

1- همکاری در امر ساماندهی حوزه IT و فن آوری اطلاعات
2-همکاری در امر بازنگری و ارتقای نظام فن آوری اطلاعات سلامت (HIS) مجتمع
3-همکاری جهت بستر سازی و عملیاتی شدن پروژه پرونده الکترونیکی بیماران
4-مشاوره و همکاری جهت ارتقاء نظام استخراج اطلاعات و گزارشهای HIS با هدف بهبود نظام آمار و گزارش دهی  و افزایش صحت و دقت اطلاعات
5- مشاوره و همکاری برای راه اندازی کلینیک های مجازی و سرویس تله مدیسن
6- نظارت و پیگیری جهت اجرای مطلوب  مفاد تفاهم نامه با دانشکده مجازی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد