کد خبر: ٧٣٨٥٠/ ١٨:٠٥ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 617
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی, گروه خبری RSS
رئیس و مدیر بیمارستان شریعتی با اعضای هیئت‌علمی تمام‌وقت این مرکز دیدار کردند
دکتر مهرپور و دکتر رحمانی در جلسه‌ای با اعضای هیئت‌علمی تمام‌وقت بیمارستان شریعتی دیدار و درباره برنامه‌های این مرکز گفت‌وگو کردند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این جلسه چهارشنبه 27 دی به ریاست دکتر سعید رضا مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی و با حضور دکتر طهماسبی مشاور عالی ریاست، دکتر علی عسگری معاون درمان، دکتر فاتحی معاون آموزشی، دکتر رحمانی مدیر، اعضای هیئت‌رئیسه و اعضای هیئت‌علمی تمام‌وقت بیمارستان شریعتی در سالن دکتر باستان حق برگزار شد. در این جلسه دکتر مهر پور هدف از این نشست را اطلاع‌رسانی شفاف به اعضای هیئت‌علمی درباره برنامه‌ها و فرایندهای بیمارستان دانست و با اشاره به پروژه‌های اجرایی، تهیه نقشه جامع بیمارستان شریعتی را از مهم‌ترین اولویت‌ها برشمرد. دکتر مهر پور همچنین درباره برنامه کاهش ماندگاری بیماران در اورژانس، مدیریت نیروها، بخش‌های بازسازی نشده، پرداخت‌های اعضای هیئت‌علمی ازجمله کارانه‌ها با اعضای هیئت‌علمی بخش‌ها صحبت کرد.
سپس دکتر رحمانی مدیر بیمارستان شریعتی درباره وضعیت نیروی انسانی ازجمله اعضای هیئت‌علمی و غیر هیئت‌علمی توضیح داد. وی همچنین از تشکیل کارگروه توزیع درآمد اختصاصی برای محاسبه کارانه‌ها خبر داد و گزارشی از وضعیت مالی بیمارستان، ازجمله مطالبات و تعهدات ارائه کرد. دکتر رحمانی همچنین شناسایی خدمات واقعی هر بخش را در افزایش درآمدهای اختصاصی مؤثر دانست و از ارائه منظم گزارش درباره شایع‌ترین موارد کسورات بیمه‌ای پروند ها در آینده نزدیک خبر داد.
در بخش دیگری از این نشست دکتر صادقی رئیس داروخانه‌های بیمارستان شریعتی گزارشی از الگوی مصرف دارو و تجهیزات بیمارستانی به اعضای هیئت‌علمی ارائه کرد. وی ضمن ارائه گزارشی از اقلام دارویی پرمصرف، به مداخلات لازم برای کاهش مصرف برخی داروها و تجهیزات اشاره کرد.
در پایان این جلسه اعضای هیئت‌علمی گروه‌های مختلف درباره مسائل بخش‌ها با رئیس و مدیر بیمارستان صحبت کردند.


خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد