کد خبر: ٧٣٨٦٠/ ١٣:٤٧ - پنج شنبه ٢٨ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 325
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی, گروه خبری RSS
برگزاری آزمون آسکی دستیاران بیمارستان فارابی
آزمون آسکی چشم پزشکی با حضور دستیاران سالهای دو تا چهار در دو بخش رفركشن و لنزومتر به صورت عملی و الکترونیک برای دومین بار در سال جاری برگزار شد.

گالری عکس ۱

گالری عکس ۲
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، آزمون آسکی دستیاران چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران روز پنجشنبه ۲۸ دی ماه۱۳۹۶ در بیمارستان فارابی برگزار شد. دکتر فخرائی، مدیر گروه چشم پزشکی دانشگاه در حاشیه بازدید از روند برگزاری این آزمون اظهار داشت: براساس بازخورد مثبتی که از اعضای هیئت علمی و دستیاران دریافت کردیم این آزمون از سال گذشته به صورت الکترونیک برگزار می شود.
وی همچنین از زحمات تیم آموزشی بیمارستان در اجرای خوب این آزمون تقدیر کرد و افزود: تجربه ارزشمند ما در برگزاری آزمون آسکی چشم پزشکی موجب شده تا متقاضیانی از خارج دانشگاه نیز داشته باشیم .
آزمون آسکی چشم پزشکی با حضور دستیاران سالهای دو تا چهار در دو بخش رفركشن و لنزومتر به صورت عملی و بخش الکترونیک برگزار شد. سوالات آزمون نیز بر اساس محتواي رفرنس و در تمامي زمينه هاي چشم پزشكي توسط اعضای هیئت علمی طراحی شده است.
خبر و عکس: امیدوار

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد