کد خبر: ٧٣٨٧٥/ ٠٩:٥٨ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 346
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
به همت معاونت غذا و دارو تهران
جلسه فرهنگی بسیج برگزار شد
در آستانه فرا رسیدن ایام ا...دهه فجر اعضای بسيج معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران و ساختمان شماره 2 ، جلسه فرهنگی بسیج با هدف آماده سازی برنامه های ویژه دهه فجر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، در آستانه فرارسیدن ایام ا...دهه فجر اعضای بسیج در 27 دی  96 در محل سالن شورای معاونت،جلسه فرهنگی با حضور دکتر نجاریان مسئول روابط عمومی و مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران و اعضاء بسيج شورا و مسئولین بسیج ساختمان شماره 2 معاونت غذا و دارو (پايگاه شهید دکتر علیرضا کاظمیان) برگزار کرد.
در ابتداي اين مراسم دکتر نجاریان ضمن خوش‌آمد گويي و خیرمقدم گفت: يكي از وظايف مهم بسيج در طول دوران مختلف انقلاب حفظ و حراست از انقلاب و دستاوردهای آن در همه عرصه‌های مختلف است و با توجه به شرايط كنوني كشور وظايف اين نيروي پشتیبان مردمی در مراکز درمانی و خدمات‌رسانی کشور از اهميت بيشتري برخوردار است.
همچنین دکتر نجاریان  در ادامه افزود: امربه‌ معروف و نهی از منکر کاری است گروهی، که این کار در درازمدت می‌تواند تأثیر گذار باشد، به‌عنوان‌مثال: باید کاری را برای مدت یک سال به‌صورت گروهی در نظر داشته باشیم تا بتوانیم با نتیجه‌ای خوب آن را به ثمر برسانیم.
وی تصریح کرد: همان‌گونه هر اتفاق تاریخی که در کشور برگزار شده با رویکرد بسیجی در قالب فرهنگی در صحنه فعالیت های لازم و ضروری است باید بکوشیم ؛ آدم‌ها را نیز به‌تدریج  به سمت و سیاق بسیجی و روحیه بسیجی بودن هدایت کرد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد