کد خبر: ٧٣٩٧٨/ ١١:٣٠ - سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1024
چاپ
ارسال به دوست
معاونت فرهنگی, گروه خبری RSS
برگزاری مراسم پاسداشت خیرین سازنده ICU ریه و قفسه صدری در مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)
مراسم پاسداشت خیرین سازنده ICU باحضور جمعی از مسئولین و خیرین و بیمار پیوند ریه برگزار شد.

جلسه تقدیر و تشکر از خدمات موسسه خیریه دانش بستر رایانه روز چهار شنبه 27 دی 96 در دفتر رئیس مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره) با حضور دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه و سایر مسئولان تشکیل شد.
در ابتدای مراسم دکتر ابطحی، رئیس بخش ریه مجتمع، گزارش تصویری از بخش یادشده و فعالیت های پزشکی انجام شده در این بخش را نمایش داد و از مسئولان و خیران حوزه سلامت برای راه اندازی این بخش تشکر کرد سپس سعید چراغ علی زاده، بیمار پیوند عضوشده از ناحیه ریه، از کادر درمان و خیرینی که فرصت زندگی دوباره را به ایشان دادند تشکر کرد.
در ادامه مدیرعامل این موسسه ضمن ابراز خرسندی از زحمات کادر پزشکی، در خصوص ادامه همکاری با مجتمع و ساخت و اتمام کلینیک MS اعلام آمادگی کرد.
دکتر رستمیان گفت: از حضور خیرین در عرصه سلامت و کمک های آنها برای بهبود بیماران نیازمندی که به دلیل هزینه های بالا توان مراجعه به مراکز درمانی خصوصی  را ندارند، می توان با رونق بخشیدن و تجهیز  مراکز درمانی دولتی که دارای متخصصان و اساتید توانمند علمی و کادر پرستاری فنی هستند نهایت استفاده را کرد.
وی اظهار داشت: زندگی و نجات خیلی از بیماران مدیون کمک های خیران است و به افرادی که کمک به دیگران را سرلوحه اهداف زندگی خود تعریف می کنند قابل تقدیر و احترام ویژه هستند.
در ادامه دکتر صادق نیت، از خیرین بابت پیگیری درخصوص بهره گیری از خدمات ارائه شده در بخش های یادشده و نگاه مثبت این عزیزان تشکر کرد، وی  'موسسه خیریه بیمارستانی' را در جهت تسهیل و تسریع ورود خیرین به حوزه سلامت و درمان را با اهمیت شناخته و در پایان از مسئولان و کادر درمان بیمارستان و خیران در جهت تلاش  و برقراری مسیر الگوسازی خیراندیشی در کشور، تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد