کد خبر: ٧٤٥١٦/ ١٣:٢٤ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1839
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پرستاری مامایی, گروه خبری RSS
دانشکده پرستاری و مامایی تهران حائز رتبه اول در بین دانشکده های پرستاری کشور براساس شاخص H-index شد
براساس گزارش معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی؛ دانشکده پرستاری و مامایی علوم پزشکی تهران حائز رتبه اول براساس شاخص H-index در بین دانشکده های پرستاری کشور شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی؛ براساس نتایج رتبه بندی دانشکده های پرستاری کشور براساس شاخص H-index مبتنی بر مقالات اعضای هیات علمی دانشکده ها در بانک اطلاعاتی Scopus که در پایان سال میلادی 2017 استخراج شده است؛ دانشکده پرستاری و مامایی علوم پزشکی تهران با 623 مقاله، 3553 استناد و نمره 26 در شاخص H-index  حائز رتبه اول در بین دانشکده های پرستاری کشور شد.

در این رتبه بندی تعداد مقالات تمامی اعضای هیات علمی دانشکده پرستاری هر دانشگاه علوم پزشکی به تفکیک دانشگاه استخراج شده و سپس استنادات و شاخص H-Index آن درج گردیده است.

خبرنگار: شیما سادات عطری 

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/11/24 1:4
0
0
چرا تیتر اشکال دارد؟دانشکده پرستاری و مامایی در بین دانشکده های پرستاری.لطفا اصلاح کنید .در بین دانشکده های پرستاری و مامایی
کاربر مهمان
1396/11/23 19:45
0
0
درنظر داشته باشید برخی اعضای هیات علمی دانشکده از این دانشکده خارج شده اند و بنابراین امتیاز پژوهیش شان نباید محاسبه میشد. ا ز خطا و تضییع حق سایرین خودداری کنید.
کاربر مهمان
1396/11/23 18:5
0
1
یادش بخیر جناب آقای دکتر چراغی عزیز ، ریس تمام عیار دانشکده در دوره پیشین همیشه در تمامی جلسات حرفه ای این مقوله را به اعضای هیات علمی گوشزد میکردند و از آنها طلب کیفیت بالا داشتند. انشالله خدا به همه و استاد ارجمند دکتر چراغی سلامتی و عزت فراوان عطا فرماید.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد