کد خبر: ٧٤٦٤٩/ ١١:٠٢ - يکشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 565
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده فناوری های نوین پزشکی, گروه خبری RSS
دیدار معاون اجرایی دانشگاه ایندیانا پردو از دانشکده فناوری های نوین پزشکی
دکتر مایکل کولیک، معاون اجرایی دانشگاه ایندیانا پردوی آمریکا، 28 بهمن 96 از دانشکده فناوری های نوین پزشکی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی دکتر مایکل کولیک، معاون اجرایی دانشگاه ایندیانا پردوی آمریکا، با رئیس و اعضای هیات رییسه دانشکده فناوری های نوین پزشکی، دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
در ابتدای این جلسه، دکتر علیرضا احمدیان رئیس دانشکده فناوری های نوین ضمن عرض خیر مقدم به دکتر کولیک، جهت حضور در دانشکده فناوری های نوین پزشکی تهران و معرفی افراد حاضر در جلسه نسبت به امکانات و توانمندی های موجود دانشکده توضیحاتی ارایه داد و در خصوص گسترش همکاری‌های علمی فیمابین تأکید کرد.
دکتر احمدیان  اشاره کرد که این دیدار پیرو دیدار قبلی با دکتر ناصر پایدار، رئیس دانشگاه ایندیانا پردو از دانشگاه علوم پزشکی تهران و نیز بازدید قبلی دکتر کولیک، معاون اجرایی دانشگاه ایندیانا از دانشکده فناوری های نوین برگزار شده است. وی افزود که در جلسه قبلی مقرر شده بود که امکان همکاری و استفاده از امکانات موجود در برخی از مراکز تحقیقاتی و فناورانه دانشگاه ایندیانا بویژه در حوزه های مهندسی بافت، علوم اعصاب و زیست فناوری مورد بررسی قرار گیرد.
در ادامه دکتر نسرین لطفی بخشایش معاون بین الملل دانشکده، توضیحاتی در خصوص توانمندی های دانشکده بویژه در حوزه بین الملل و زیرساخت ها و امکانات موجود در راستای گسترش همکاری‌های علمی فیمابین ارایه داد. وی همچنین به نتایج بررسی های انجام شده از دپارتمان ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه ایندیانا پردو پرداخت و به شرایط موجود جهت همکاری بصورت پروژه های مشترک و تعریف همکاری های بین دانشگاهی اشاره کرد.
سپس دکتر کولیک ضمن اشاره به علاقه استادان و اعضای هیات رئیسه دانشگاه ایندیانا پردو به پذیرش داشجویان ایرانی به دلیل سطح علمی بالا خواستار تبادل بیشتر استاد و دانشجو و افزایش همکاری های علمی ما بین دانشکده فناوری های نوین و دانشگاه ایندیانا شد.
توضیح اینکه هر دو طرف با اشاره به تجربه توانمندی های موجود در برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک، گسترش همکاری‌های علمی، تبادل استاد و افزایش فرصت‌های مطالعاتی فی مابین به ویژه در حوزه های مهندسی بافت، علوم اعصاب، ژنومیکس و کامپیوتیشنال بیولوژی و بیوانفورماتیک تأکید کردند.
در پایان دکتر جعفر آی، معاون آموزشی و مدیر گروه مهندسی بافت، دکتر اسماعیل صدرالدینی معاون پژوهشی و مدیر گروه زیست فناوری پزشکی و دکتر تهرانی دوست مدیر گروه علوم اعصاب و مطالعات اعتیاد به عنوان نمایندگان دانشکده فناوری های نوین پزشکی برای پیگیری گسترش همکاری‌ها و روابط علمی فی مابین معرفی شدند.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد