کد خبر: ٧٤٦٩٥/ ١٢:٠٥ - دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 320
چاپ
ارسال به دوست
نشست اعضای هیئت‌مدیره پروژه مهدی کلینیک با مدیرعامل شرکت آوای پردیس سلامت
در نشست هیئت‌مدیره پروژه مهدی کلینیک، گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته در تأمین منابع مالی پروژه ارائه شد.

گالری عکس

در نشست اعضای هیئت‌مدیره پروژه مهدی کلینیک با مدیرعامل شرکت آوای پردیس سلامت که روز یکشنبه 29 بهمن‌ماه 96 در محل پروژه برگزار شد، آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه و عضو هیئت‌مدیره این پروژه ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت خوب پروژه، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در جذب منابع پروژه گفت و تصریح کرد: پیرو نشستی که با دکتر قریب رییس هیئت‌امنای صرفه‌جوئی ارزی داشتیم (لینک خبر) مقرر شد برای کاهش دغدغه‌ها و برنامه‌ریزی دقیق‌تر میزان سهم شرکائ پروژه و ضمانت وام بانکی بانک ملت از طریق سهامداران تعیین تکلیف شود که خوشبختانه این مهم انجام شد.
وی از حمایت شرکت آوای پردیس سلامت از سهامداران این پروژه تقدیر کرد و افزود: قسط دوم وام بانک ملت ضمانت و با دریافت وام، عملیات ساخت در اسفندماه هم ادامه خواهد داشت.
چترروز خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاشی که اعضا و مردم‌دارند شرایطی فراهم شود که بخشی از نیاز درمانی مردم در این پروژه بزرگ مرتفع شود.
در بخشی از این نشست رجب کردی مدیرعامل شرکت آوای پردیس سلامت با اعلام آمادگی خود در حمایت از این پروژه خاطرنشان کرد: همه ما با یک نیت در این پروژه حضور داریم باید تلاش کنیم که باوجود مشکلات مالی دولت، بیشتر از پیش کمک کنیم تا پروژه در زمان موردنظر به اتمام برسد.
در پایان این نشست دکتر علی اعتمادیان مدیرعامل هیئت‌مدیره پروژه مهدی کلینیک از حضور فعال اعضای گروه تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد با مشارکت خیرین و مردم و بنیان‌گذار اصلی این پروژه خانواده مرحوم گرامی در کوتاه‌ترین زمان بتوان از پروژه بهره‌برداری کرد.
در این نشست دکتر غلامحسین فیروزفر رییس هیئت‌مدیره پروژه محب مهدی، دکتر علی اعتمادیان مدیرعامل هیئت‌مدیره، دکتر علی جعفریان عضو هیئت‌مدیره، دکتر سید حسین شبیری عضو هیئت‌مدیره، آزاده چترروز عضو هیئت‌مدیره و جلیل رجب کردی مدیرعامل شرکت آوای پردیس سلامت حضور داشتند.
خبر و عکس: رقیه باقرزاده

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد