کد خبر: ٧٤٩١٨/ ٠٩:٢٠ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1772
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
برگزاری نشست مشترك معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه با رئيس دانشكده مجازي با تاکید بر مجازي سازي فرآیندهای اجتماعی ـ فرهنگی عرصه سلامت
دکتر رستمیان، معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه در نشست مشترك با رئيس دانشكده مجازي، مجازي سازي فرآیندهای اجتماعی موثر بر سلامت را ضروري دانست.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومي دانشكده مجازي، این نشست روز سه شنبه 8 اسفندماه 96 با حضور دکتر رستمیان، معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه و هیات همراه از واحد مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت، دکتر کاویانی رييس، دكتر مرعشی معاون مجازي سازي و دکتر برجعلی لو معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده مجازی در محل دفتر رياست این دانشكده برگزار شد.
در اين نشست دکتر رستمیان، معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه با تاکید بر اجتماعی سازی سلامت به صورت مجازی افزود: با توجه به گسترش استفاده از فناوری های نوین در میان آحاد جامعه ضرورت به کارگیری آنها در حوزه سلامت برای ارتقاء سطح دانش سلامت وجود دارد.
وی اشاره کرد که برای درونی سازی و ارتقای دانش سلامت افراد جامعه در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی، آموزش به بیمار و انتقال مفاهیم فرهنگی بهتر است از ابزار های نوین برای آموزشهای غیر مستقیم استفاده نمود. در این زمینه دانشکده مجازی با استفاده از دانش، نگرش آکادمیک و بستر فنی نقطه قوت در دانشگاه است و در پایان اعلام نمود: پیشنهاد ما این است که دانشگاه به سمت تقویت دانشکده مجازی برود تا به عنوان یک مرکز واحد بتوانیم از این ظرفیت و پتانسیل در تولید محصولات سلامت محور در عرصه اجتماعی استفاده کنیم.
دکتر کاویانی رييس دانشکده مجازی با استقبال از مباحث مطرح شده توسط دکتر رستمیان، اظهار داشت که استفاده از فناوری های نوین در دانشگاههای سراسر جهان ابزاری مناسب برای توانمند سازی عموم جامعه در زمینه سلامت است. لذا پیشنهاد داد طی یک برنامه مشترک میان معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه و دانشکده مجازی و با استفاده از پتانسیل علمی اعضای هیات علمی دانشگاه که علاقه مند به حوزه Public Health هستند به تولید محصولات هوشمند در زمینه سلامت پرداخته شود.
در این نشست دکتر مرعشی و دکتر برجعلی لو از دانشکده مجازی و دکتر برکتی، دکتر توکلی کیا و دکتر عبدی از واحد مولفه های اجتماعی بر سلامت معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه به بیان دیدگاه و نظرات خود در زمینه مجازی سازی فرایندهای اجتماعی بر سلامت پرداختند.
درجریان این دیدار دکتر رستمیان، معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه و همراهان وي از واحد توليد محتواي الكترونيكي و اتاق آکوستیک دانشكده مجازي بازديد و از نزدیک در جریان فرآيند تولید محتوای الکترونیکی مانند سخنراني همزمان شده با اسلايدها در محيطي اختصاصي و چگونگی ضبط صدا و فیلمبرداری قرار گرفتند.
خبر: آذر شهبازی
عکس: سیده کاملیا داودزاده

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد