کد خبر: ٧٤٩٤١/ ١٣:٢٥ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2624
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, دانشکده پيراپزشكي, گروه خبری RSS
مرکز آزمون الکترونیک دانشکده پیراپزشکی افتتاح شد
مرکز آزمون الکترونیک دانشکده پیراپزشکی با حضور معاون آموزشی دانشگاه و رئیس دانشکده پیراپزشکی افتتاح شد.

گالری عکس

مرکز آزمون الکترونیک دانشکده پیراپزشکی با حمایت معاونت آموزشی دانشگاه با حضور دکتر سهراب پور، معاون آموزشی دانشگاه، دکتر چنگیزی، رئیس دانشکده پیراپزشکی و همچنین مدیر تحصیلات تکمیلی، مدیر امور آموزشی و رییس مرکز آزمون الکتریکی دانشگاه روز چهارشنبه 9 اسفند در ساختمان مرکزی دانشکده پیراپزشکی افتتاح شد.
دکتر سهراب پور، ضمن تشکر و قدردانی از دکتر چنگیزی و همکارانشان در دانشکده پیراپزشکی در حاشیه این مراسم گفت: به لطف خدا امروز مرکز آزمون‌های الکترونیک دانشکده پیراپزشکی را افتتاح کردیم ، یکی از سیاست‌های معاون آموزشی دانشگاه توسعه آزمون‌های الکترونیک است که برای این منظور از یک ماه و نیم قبل فراخوانی به تمام دانشکده‌ها ارسال کردیم و قرار شد دانشکده‌هایی که بتوانند فضا و امکانات مناسبی برای مرکز آزمون‌های الکترونیک ایجاد کنند را حمایت کنیم و بتوانیم آن مرکز را افتتاح کنیم.
وی افزود: خوشبختانه دانشکده پیراپزشکی در این زمینه پیش‌قدم شد و یک فضای مناسبی را در طبقه منفی یک دانشکده پیراپزشکی با ظرفیت 60 نفر آزمون‌های الکترونیک در بالاترین استاندارد افتتاح شد.
معاون آموزشی دانشگاه ادامه داد: این فضا قابلیت برگزاری آزمون‌ها و امتحانات متعدد در کوتاه‌ترین زمان باکم ترین مشکل ازنظر لجستیک را دارد.
دکتر سهراب پور با اشاره به اینکه این مرکز، مرکز آزمونی برای دانشگاه است گفت: در خصوص استفاده سایر مراکز دانشگاه از این مرکز، به‌زودی با دانشکده پیراپزشکی تفاهم‌نامه‌ای منعقد خواهیم کرد تا این مرکز در اختیار دانشکده‌های دیگر و سایر واحدهای دانشگاه قرار گیرد.
معاون آموزشی دانشگاه اظهار امیدواری کرد: با استفاده از تکنولوژی در برگزاری آزمون‌ها بتوانیم مشکلات و دغدغه‌های برگزاری آزمون از طراحی تا تولید دفترچه، تصحیح، رسیدگی به اعتراضات و تشکیل بانک سؤال را از بین ببریم و به‌سرعت و باکیفیت و دقت بالا بتوانیم با این سیستم‌های تکنولوژیک بهره‌برداری و استفاده کنیم.
در ادامه دکتر چنگیزی گفت: خرسندیم که توانستیم در راستای سیاست های دانشگاه در ایجاد یک مرکز آموزش الکترونیک در پردیس مرکزی دانشگاه اقدام کنیم و بتوانیم یک مرکز آزمون الکترونیک را در مدت زمان بسیار کوتاه با استاندارد بسیار بالایی طراحی و راه اندازی کنیم و سعی کردیم از ایمن ترین و راحت ترین ابزار استفاده کنیم و تاافرادی که برای آزمون شرکت می کنند دغدغه در خصوص ایمنی و استفاده از ابزار نداشته نباشند.
رئیس دانشکده پیراپزشکی افزود: در حال حاضر امکان سرویس دهی این مرکز به تمام واحدهای دانشگاه وجود دارد و سیاست این مرکز در این است که بتوانیم تمام اقدامات را دانشگاهی کنیم و مرزهای بین دانشکده ها را برداریم و هر امکاناتی که دانشکده دارد در اختیار دانشگاه بگذارد.
دکتر چنگیزی گفت: امیدواریم این دانشکده هم بتواند با عقد تفاهم نامه ای از امکانات سایر دانشکده ها استفاده کند تا همه واحدها بتوانیم با هم، هم افزایی داشته باشیم و دانشگاه ها را روبه جلو و با استانداردهای جهانی پیش بریم.
خبر: نسیم اخگر
عکس: جمشید ربیعی 

 

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد